ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אחי, אתה יכול להקליט לי אותך? 
 
 העתיד נראה מטושטש. מוסט במסר וידאו סלולרי   
 
עידו קינן

כנראה שסתם צילומים כבר לא מספיקים: סלקום משיקה שירות צילום קטעי וידאו באמצעות הסלולר; אורן מוסט: העיתונים יוכלו לקבל צילומים חדשותיים מאזרחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאילו שלא די לנו במצלמפונים (סלולריים עם מצלמות סטילס): השירות החדש "סלקום וידאו" יאפשר ללקוחות סלקום עם מכשיר נוקיה 7650 לצלם ולשלוח באימייל קטעי וידאו בפורמט MPEG4, במחיר של כשני שקלים לסרטון של עשר עד שלושים שניות.

למצלמת סטילס דיגיטלית יש פוטנציאל להפוך למצלמת וידאו, וזה מה שמתכוונים לעשות בסלקום. לקוחות שירצו את שירות הווידאו יתבקשו להגיע למרכז שירות של החברה, שם תותקן על ה-7650 שלהם תוכנה שתהפוך אותו למצלמת וידאו.

"מעתה כל לקוח שמחזיק בידו מכשיר סלקום מדגם נוקיה 7650 יכול לתעד אירועים ולהעביר אותם בזמן אמת מהשטח", מסר המשנה לנשיא החברה, אורן מוסט. "אני מזמין את מערכות החדשות לפתוח 'אי-מיילים אדומים' ולקרוא לאזרחים לשלוח סרטונים מעניינים ובעלי ערך עיתונאי". לפי החזון המאוד-סביר הזה, את הפיגוע הבא תראו באיכות מטושטשת, בגודל 2X4 סנטימטר.

עוד מסר מוסט, ש"המהפכה המשלבת את חוש הראיה עם התקשורת הסלולרית, פותחת אינספור אפשרויות בפני המשתמש, לרבות שיתוף בחוויות ויזואליות, תיעוד נזקים לרכב, העמקת הקשר הרומנטי ועוד".

עם כניסת המצלמפונים לחיינו, הספיד אתר בננות את הבליינד דייט: התירוץ של "אין לי תמונה" או "אין לי אימייל" אינם תקפים, וגם "אין לי מחשב בבית" מת – סלקום מספקת שירות גישה לחשבונות הוטמייל, ופלאפון הודיעה בימים האחרונים על שירות גישה לחשבונות אימייל של ספקיות האינטרנט. ואם אפשר ללמוד משהו מהחדרת המצלמפונים בארץ, זה עניין של ימים, אם לא שעות, עד שאורנג' ופלאפון יגיבו בשירותי וידאו מקבילים משלהן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by