ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הרופא המשבט: "הם מוציאים שם רע למדע" 
 
 
מערכת חיים ברשת

ד"ר סברינו אנטינורי עצבני; מישהו עקף אותו בתור והספיק לפניו (כנראה) להביא לעולם את התינוקת המשובטת הראשונה; הרופא לא השתהה דקה מיותרת בשביל ללכלך על הברנז'ה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמח בעולם השיבוט הגנטי. מומחה ההפריה האיטלקי שבתחילת השנה טען כי הוא עובד על שכפול התינוק האנושי הראשון, מטיל ספק בנכונות הצהרת העיתונות מיום שבת, שבה הודיעה חברת Clonaid, כי היא הצליחה להביא לעולם את התינוקת המשובטת הראשונה.

דר' סברינו אנטינורי חולק על ההצהרה של חברת המחקר הגנטי (שהכריזה כי היא קשורה לכת ה"ראלים") בה נאמר כי התינוקת "איב" (על שם חווה) הגיחה לאוויר העולם וקבעה בכך עובדות בשטח לגבי הנושא הכל כך דרוך של שיבוט בכלל ושיבוט בני אדם בפרט.

"טענות אלו מוציאות שם רע למדע, אין בהן דבר אמין" אמר הרופא ההפריות שחולל סערה מוקדם יותר השנה (גם עליו נאמר כי הוא מוציא שם רע למדע ולאנושות כולה) כאשר הכריז כי אחת מהמטופלות שלו נמצאת בהריון כשבגופה עובר משובט, וכי היא עתידה ללדת בחודש ינואר. דר' אנטינורי סירב למסור פרטים על מקום הלידה הצפוי "הכל ממשיך לפי התוכנית".

דר' אנטינורי ככל הנראה מאוד מתוסכל מהעובדה שמישהו עקף אותו בתור, "הם בכלל לא מדענים, אני פרסמתי 200 מחקרים רפואיים, מה יש להם? זוהי המצאה בלבד", הוא אמר לגבי לידתה התינוקת המשובטת.

במקביל יצאה הודעה מהותיקן שהכריזה כי הצהרת החברה היא "ביטוי של מנטליות ברוטלית, החסרה כל אתיקה והתחשבות אנושית. ההכרזה, ללא שום מידע שיאמת אותה, כבר הספיקה להעלות גל של סקפטיות וגינוי מוסרי מהחלק הארי של הקהילה המדעית הבינלאומית" מסר דובר הותיקן, חואקין נאברו וואלס.

באתר כת הראלים לא נמצא כל אזכור לכך כי לידתה של התינוקת איב קשורה בצורה כלשהי לכת. הכת עצמה טוענת כי יש לה כ-55,000 מאמינים ברחבי העולם, וכי בני האנוש נוצרו בעקבות תהליך של שיבוט ע"י חוצנים לפני כ-25,000 שנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by