ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אין גבול למסחור – אתרי השבוע 

אין גבול למסחור – אתרי השבוע

 
 
הילה בקמן

תינוק עם בעיות בעיכול, מעריץ פנאטי של בק, הסודות של ה- FBI, המונה ליזה כפי שלא רציתם לראות ובנוסף, התשובה לכל בעיותיכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sellotape Is the Answer

 
בריטי אקצנטרי מנסה להוכיח לכל הספקנים והצקצקנים את התיאוריה שבה הוא מחזיק במשך שנים, והיא שבפריט המצוי בכל בית ומשרד שמכבדים את עצמם - הלא הוא הסלוטייפ - טמון המענה לכל בעיה בעולם. המאגר מכיל פתרונות לקשת רחבה של בעיות, כגון בעיית האמריקאים (לסתום להם בעזרתו את הפה כדי שיחנקו, ישתקו או יפסיקו לאכול כל כך הרבה), חבר שבוגד (להדביק אותו אליך), פיסיקת קוואנטים (להשתמש בו כדי להחזיק את העיניים פקוחות בזמן הרצאה על הנושא) ועוד. המפקפקים מוזמנים לשלוח בעיות והתומכים תשובות, כדי לגלות, אחת ולתמיד - האם סלוטייפ באמת יכול לפתור את כל מצוקות החיים?
 

Mona Lisa Images for a Modern World

 
זילות של יצירת מופת או פרשנות שנותנת ייצוג לדרך שבה החברה המודרנית ממציאה את עצמה ומתחברת אל שורשיה האמנותיים? האתר הבא מציג גלריה של אדפטציות פופ - ארט למונה ליזה, וכולל בתוכו מידע על היצירות המגוונות. הגלריה כוללת מונה ליזה עשוייה כולה מ- 1426 חתיכות שרופות של טוסט, מונה פסטה ליזה, מונה כצנצנת עוגיות, מונה פיגה (מיס פיגי כמונה ליזה), מונה ליזה כסלבדור דאלי, המונה ליזה של אנדי וורהול ושל מרסל דושאן ועוד עשרות מחוות לגברת בעלת החיוך ממתיק הסוד הכי מפורסם בעולם.
 

Almost A Ghost: A Study in Beckology

 
מעריץ נאמן ויסודי של המוסיקאי המוכשר בק, מציג מחקר בבקולוגיה - מידע עשיר שליקט על מאות שיריו של היוצר, כולל על שירים נדירים שהוא ביצע רק בהופעות ושיצאו על בוטלגים. כאן תוכלו ללמוד על מקור ההשראה שלהם, מתי ואיך הם נכתבו והולחנו, איך הם בוצעו בהופעות, ולקרוא ציטוטים של בק וניתוחים של המילים מפרספקטיבה ביוגרפית. התמוגגות מובטחת למעריצים.
 
 

U Can Do It

 
יש אנשים שמדליקים את הגזים שפולט ישבנם, ויש אחרים שמוצאים את זה מאוד משעשע. אם אתם נמנים על אחד משני הסוגים, וגם אם לא, קרוב לוודאי שהסרטון הזה יפיל אתכם מצחוק, או לפחות יגרום לכם לפלוט צווחת פליאה. אלא שכאן לא מדובר בנפיחה מתלקחת וגם לא באדם בוגר, אלא בעולל קטן שאפילו לא התכוון. כדי לא להרוס לכם את ההפתעה, נגלה רק שזה מצחיק ומתוק להפליא.
 

Born Magazine

 
זירה מקוונת המשדכת בין אמני מדיה דיגיטלית לכותבים, לצורך יצירת פרוייקטים משותפים. כל שלושה חודשים נולדות עבודות חדשות שמשלבות בין טקסט פואטי או נרטיבי, וידאו ואודיו. אמנים וכותבים שמעוניינים לשתף פעולה כדי ליצור פרוייקטים נסיוניים אינטראקטיביים, מוזמנים לשלוח עבודות שיוצגו במחלקות Just Born, בה מוצגים פרוייקטים שנותנים פרשנות קולנועית לסיפורים קצרים ולשירה, ול - Birthing Room שהעבודות בהן משתמשות באנימציה אינטראקטיבית ובעיצוב גרפי כדי לחקור אופני ביטוי שונים לאמנות נרטיבית.
 

Secrets of the FBI

 
הודות לצו חופש המידע, עכשיו אפשר להציץ במסמכים החסויים של הבולשת האמריקנית, ששכבו במשך שנים במרתפי הארכיון החשוכים שלה. כאן מרוכז כל המידע שאסף האף בי איי על סלבריטאים, פושעים, מרגלים ועבמ"ים. שיטוט במסמכים מגלה, בין השאר, שפרנק סינטרה היה כנראה מקושר עם אנשי העולם התחתון, את ההשערות סביב מותה המסתורי של מרילין מונרו, איך נראים באמת ה- X Files ואת נפתוליהן של חקירות אמיתיות שמטרתן חשיפה של חפרפרת בוגדנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by