ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אישימוטו(רולה) מחפש קטינה ללילה 
 
 
מערכת חיים ברשת

משטרת יפן אובדת עיצות: ילדות יפניות תמימות מפסיקות להיות תמימות ומשתמשות באתרי הכרויות כדי להציע שירותי זנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתרי הכרויות, שברוב העולם משמשים רווקים למציאת כתף ללילה או טיפה יותר, מצאו ביפן פונקציה נוספת: בהם מציעות תיכוניסטיות יפניות את גופן לגברים, ללילה אחד או טיפה פחות. כיוון ששום חוק לא אוסר עליהן לסרסר בעצמן, וכיוון שהרשת מציעה מעטה ראשוני של אנונימיות, מוצאת המשטרה המקומית את עצמה חסרת אונים מול התופעה, עליה מדווח אתר Ananova.

ואין מדובר בתופעה שולית. למרות המיתון המעמיק ורב השנים בארץ השמש העולה, גדל ענף הזנות, בעיקר בערים הגדולות, בשיעור מתמיד. הערכות מדברות על מחזור עסקים "שחור" של כ-17 מיליארד דולר בשנה. גיל הזונות מטעם עצמן הולך ומצעיר, והשנה הציעה נערה אחת מכל עשרים נערות באזור טוקיו כבר עסקה בזנות כדי לממן את אחד משיגעונות האופנה שיפן מפורסמת בהם.

החוק היפני מאפשר למשטרה לשים את ידיה על בגירים שמקיימים יחסי מין עם קטין או מרוויחים מכך, אבל אין היא יכולה לעשות דבר נגד הבנות עצמן. עכשיו מבקשת המשטרה לעגן בחוק את האיסור לשמש כפרוצה קטינה, ולהקים רשות מיוחדת שתסרוק את הרשת, תחפש מודעות מהזן הזה, ותאכוף את החוק כדי לצמצם את התופעה המדאיגה. ביפן יש 60 מיליון מכשירים סלולריים המחוברים לרשת.

ארגונים נגד זנות ביפן טוענים כי שוב, כמו תמיד, תשלמנה הבנות את המחיר, כשהפושעים האמיתיים, הם הגברים, חומקים שוב בלי פגע. לטענת הארגונים, 40 אחוזים מהגברים היפניים שילמו בשלב זה או אחד בחייהם תמורת מין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by