ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קנו לעצמכם עיירה לחג 
 
 רק היום: עיירה למכירה   
 
מערכת חיים ברשת

והנה עוד דבר שתמיד רציתם לקנות ולא ידעתם איפה להשיג אותו, עד שנכנסה eBay לחייכם: בית קטן בערבה וכל העיירה שמסביבו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיירה קטנה בקליפורניה עומדת בימים אלו למכירה בשלמותה באתר המכירות הפומביות eBay, במה שדוברת החברה הגדירה כאירוע הראשון מסוגו. המוכר של הצעה מספר 1791801094 מצהיר בתיאור המוצר: " היה אתה הבעלים של עיירת האיכרים ברידג'וויל, קליפורניה". למעשה לא כל העיירה מוצעת למכירה. על 330 הדונמים המוצעים למכירה ניצבים עשרה בתים ארבע בקתות ויש להם אזור מיקוד משלהם.

מכונות חקלאיות כבדות "ושפע של חלקי חילוף" כלולים גם הם בהצעה, והמוכר מודה בכנות נוגעת ללב כי חלק גדול מהמבנים הכלולים בעיירה יוכלו בהחלט לשמש כחלקי חילוף. "היו מוכנים להרבה עבודה אם ברצונכם להחזיר את העיירה למצב מבריק". כפי שנכתב באתר ה-BBC.

דובר חברת eBay, כריס דונליי מסר כי החברה מעולם לא טיפלה במכירה פומבית דוגמת זו בעבר. "נתקלנו בהרבה בתים ובניינים וראינו חלקות אדמה ואפילו גשרים שהוצעו למכירה, אך מעולם לא עיירה שלמה".

נותרו רק יומיים עד לסגירת הרשימה להגשת הצעות מחיר, שצפויה להסגר ב-27 בדצמבר, והעיירה עדיין לא זכתה לקבל הצעת מחיר העונה לסכום המינימלי אותו ביקש המוכר לקבל. במהלך החודש שחלף מאז הועלתה העיירה למכירה באתר, התקבלו 134 הצעות, כשהגבוהה מביניהן עומדת על $539,400. המוכר סירב לגלות מהו הסכום המינימלי עליו חשב, אך ככל הנראה מדובר ב-$775,000.

המוכר אומר כי העיירה יכולה לשמש כמעון קיט, כמיזם כלכלי או כמקלט מס. אולם התושבים המקומיים אומרים כי לא נותר יותר מדי בעיירה הנוטה ליפול, חלק מהבתים הוכרזו כלא ראויים למגורים. תושבים בודדים בלבד נשארו בעיירה לאחר שמשרות חטיבת העצים באזור נגמרו, ובית הדואר הוא בית העסק היחידי שעובד בימים אלו.

אולם רוז קלארק, המנהלת את סניף הדואר, חושבת כי מדובר במלון ה-B&B האידיאלי. "זה פשוט מקסים שם, עם הנהר והגשר, וכל כך שקט פה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by