ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סופת הספאם של חג המולד 
 
 מנת הקרב של סנטה   
 
מערכת חיים ברשת

אין מנוחה לרשעים: לרגל חג המולד החליטו ברוני הספאם לתקוף בכל החזיתות. האינטרנט, כך מסתבר עומד בימים אלו תחת אינפלציה בהודעות הזבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מסתבר שבקרב העולם הנוצרי החוגג היום את חג המולד, יש גם את אלו שאינם נחים לרגע ואף עובדים קשה הרבה יותר עכשיו כששל השאר נחים בבית עם המשפחה. אנשים חרוצים אלו הם אנשי משלוח דואר הזבל (ספאם), שמכפי שזה נראה, עובדים שעות נוספות והגבירו את התפוקה בלמעלה מ-20 אחוזים במשך הימים האחרונים. כך מסרה חברת Brightmail לאתר ITworld.

החברה אשר מוכרת מוצרים ושירותים לחברות, לשם זיהוי וחסימת אי-מיילים המכילים וירוסים וספאם, עיבדה למעלה מ-16 מיליארד הודעות ספאם ב-30 הימים האחרונים, עלייה של 21 אחוזים, לעומת תקופת החגים (מחג ההודיה עד חג המולד) המקבילה בשנה שעברה. החברה נערכה מבעוד מועד לשטפון הספאם, לאור ניסיונה בשנים עברו.

לא נמסרו כל הסברים מטעם החברה בקשר להופעת מספר כה גבוה של ספאם, אולם ניתן בהחלט לשער כי הסיבה לכך נעוצה בבהלת הקניות בה מצוי כל העולם הנוצרי (המערבי, בכל מקרה) בעת תקופת החגים. תקופה שבה גם הצעות עסקיות המגיעות בספאם (שבד"כ מייד מוחקים) נראות לגיטימיות יותר מביום אחר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by