ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אני? בחורות? אבל אני האקר! 
 
 שימוש נצלני בדימוי הנשי   
 
מערכת חיים ברשת

כותב וירוסים מזיק במיוחד לא חושב שהנזק שגרם הוא משהו להתבייש בו. מצד שני, הוא לא מוכן שמישהו יגיד עליו שהוא חרמן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סימון ואלור הוא בוודאי איש מוזר. קשה לייחס נורמליות, ולו סטטיסטית, למי שמוכן להודות בפה מלא כי שחרר לעולם וירוס שפגע ב-27,000 מחשבים ב-42 מדינות בעולם, למרות שזה כנראה יעלה במאסר, אבל קשה לו להודות שבחורות חשופות חזה מעסיקות את מוחו.

בסוף השבוע העיד ואלור במשפטו שנערך במולדתו ווילס, והודה. הודה כי שלח מביתו המבודד אי-מיילים רבים שנשאו בתוכם שלושה וירוסים שכתב. הודה שאחד מהוירוסים הללו, Gokar, הוירוס השלישי בכמות הנזקים שגרם, נכתב במטרה מתוכננת של גרימת נזק לעולם העסקים הבריטי והעולמי.

אבל כשחזר לביתו בתום יום העדות, משהו אחר הטריד את ואלור בן ה-22. היתה זו עדותו של יועץ הטכנולוגיה גראהם קלולי, שניתח את אופיו של הצעיר כחלק מעדותו מטעם התביעה. קלולי אמר בעדותו כי אתרו האישי של ואלור "מגלה כי הוא מתאים, פחות או יותר, לפרופיל של כותב הוירוסים הממוצע - צעיר, גיק וטרוד בעירום נשי".

"איפה באתר שלי היה עירום נשי, חוץ מכמה תמונות של חזה חשוף?", שאל הצעיר הנזעם בתגובה, באתר האמור, "אולי,מר קלולי, אם היית טורח לדבר איתי במקום לשפוט אותי על סמך שתי תמונות, היית מבין כמה מגוחכת הטענה שלך".

ונשאלת השאלה: אם יישפט מר ואלור לתקופת מאסר (למרות תיקו הנקי ואישיותו המצוינת, על פי דעתו של השופט לפחות), האם ידאג לתלות על קיר תאו תמונות מהוגנות, כדי לעשות דווקא, או שמא יבחר בבחורות חשופות חזה, דווקא כדי לעשות?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by