ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לקנות מריחואנה בשני קליקים 
 
 עלה של מייפל זה לא הכל בחיים   
 
רויטרס

בישראל עדיין נעצרים אנשים על עישון ג'וינטים. בקנדה חוגגים פעילי הקנביס הרפואי את הפעלת האתר הראשון בעולם בו ניתן לרכוש גאנג'ה בעזרת Pay Pal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם הקווים עמוסים עתה, אנא נסו מאוחר יותר
 אם הקווים עמוסים עתה, אנא נסו מאוחר יותר   
פעילים קנדיים למען השימוש הרפואי בצמח הקנביס, חגגו ביום חמישי את ניצחונם בבית המשפט ע"י שיגור אתר אינטרנט המציע משלוחים של העלים הירוקים עד לפתח ביתם של חולים קשים, שהחוק מתיר להם לצרוך מריחואנה לצרכים רפואיים.

מפלגת המריחואנה הקנדית אף מציעה ניכויי מס במקור על הזמנות משלוח. שיגור האתר לאוויר הגיע זמן קצר לאחר החלטתו של שופט בית המשפט העליון בקוויבק, ג'יל קדו, להפסיק את משפט סחר הסמים שהתנהל כנגד שני מתנדבים מ"מועדון הרחמים" ממונטריאול, קבוצה המספקת מריחואנה לצרכים רפואיים.

בהחלטתו הסכים השופט כי השניים, מרק בוריס סט-מוריס ואלכסנדר נירון, אכן תכננו למכור מריחואנה כשנעצרו לפני כשלוש שנים. אולם השופט קבע כי מניעת אספקת הסם לחולים הנו מעשה המנוגד לחוקה הקנדית. התביעה לא הודיעה עדיין אם בכוונתה לערער על ההחלטה.

בתחילת החודש הודיעה וועדה פרלמנטרית כי היא מאיצה בממשלה למתן את החוקים בנושא החזקת המריחואנה. הוועדה לשימוש לא רפואי של סמים אמרה כי צריך להפסיק את רדיפת וענישת משתמשי המריחואנה, אך לא להפכה לחוקית. רשויות המלחמה בסמים בארה"ב מייד הודיעו כי הן מגנות את העניין.
 
 
בעקבות פסיקת השופט חגגו במפלגת המריחואנה את העניין ע"י שיגורו המיידי של אתר המציע חלוקת קנביס רפואי. האתר www.marijuanahomedelivery.ca, מציע שתי אפשרויות רכישה של "קנביס רפואי באיכות הגבוהה ביותר", עם תכולת THC (הרכיב הפעיל במוצרים קנבואידים) של למעלה משמונה אחוזים (חומר חזק במיוחד). חבילת הכרות בת שני גרמים עולה כ-30 דולר קנדים (90 ₪) ואילו גולשים המרגישים נועזים מעט יותר, יכולים לרכוש עשרה גרמים תמורת 120 דולר קנדי (360 ₪ כולל משלוח).

הארגון מבטיח באתר האינטרנט לקהל לקוחותיו כי "ברכישה באתר זה, אינך תורם אגורה לפשע המאורגן. כל ההכנסות מאתר זה עוברות למאמץ לסיום המלחמה בקנביס".

אלו המעונינים לרכוש מריחואנה דרך האתר חייבים להיות אזרחים קנדים, בני 18 ומעלה, ולספק תעודה חתומה ע"י רופא כי הם סובלים ממחלה שידוע כי ניתן לטפל בה או לשכך את כאביה באמצעות השימוש בצמח הקנביס.

קנביס רפואי חוקי בקנדה

החוק בקנדה מאפשר לחולים מסוימים גישה למריחואנה רפואית. המשרד הקנדי למריחואנה רפואית מפקח על בקשות המגיעות מקרב ציבור החולים הקנדי. מועמדים הזכאים לקבלת טיפול הקנביס הרפואי, הם אלו הסובלים ממחלות סופניות או מצבים רפואיים קשים כגון טרשת ניוונית, מחלות בעמוד השדרה, סרטן וחולי איידס.

הממשל הקנדי פועל למען טיפוח אספקה בטוחה ומתוקנת של מריחואנה לצרכי טיפול רפואי. אולם אספקה זו עדיין אינה זמינה, ואלו המחפשים מריחואנה רפואית, נאלצים למצוא אותה במקומות אחרים. בדרך כלל, עליהם להגיש בקשה לגידול עצמי של הצמח או לחפש לרכוש אותו ברחוב, כמו כל אזרח שובר חוק אחר.

האתר המדובר עדיין לא קיבל את אישור רשויות החוק הקנדיות למכירה מקוונת של קנביס. יוזמת האינטרנט של מפלגת המריחואנה לא זוכה עדיין לברכתם של האגודה הקנדית הרפואית ושאר אנשי מקצוע. אולם להגדרת סט-מוריס, מכשולים אלו לא ימנעו מהאתר לקחת הזמנות ולהפיץ את הצמח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by