ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אמזון מכחישה כי הפסיקה לשלוח מוצרים לישראל 
 
 
מערכת חיים ברשת

בניגוד לידיעות שפורסמו במהלך סןף השבוע, העגלה עדיין נוסעת. אתר המסחר אמזון לא הפסיק למכור ולשלוח מוצרים לישראלים ומדובר היה בטעות בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אמזון מוכרת ותמשיך למכור מוצרים ללקוחותיה בישראל" - כך אמרה דוברת חברת אמזון, פטי סמית, בראיון ל"הארץ". הדברים נמסרו בתגובה לפרסומים שהופיעו בכלי התקשורת השונים בישראל במהלך סוף השבוע האחרון. סמית מסרה כי מדובר בשגיאה שמקורה "בטעות של נציג שירות לקוחות ששלח את ההודעה לשניים מלקוחותינו בישראל. אין המדובר במדיניות החברה".

לפי הפרסום שהופיע במהלך סוף השבוע, לקוחות ישראליים שניסו לבצע קניות בחנות, ונקבו בכתובת ישראלית למשלוח המוצרים, נענו באי-מייל בו נכתב "אנו מצטערים, אולם תקנות פדראליות אינן מתירות לנו לשלוח מוצרים לישראל". סמית בתגובתה מסרה כי אין כל תקנה פדראלית שכזו וכי החברה לא פסקה לשלוח מוצרים לישראל. "קיימים מוצרים מסוימים שנמכרים רק בגבולות ארה"ב דוגמת צעצועים, משחקי וידיאו, מכשירי אלקטרוניקה וכדומה. ההגבלות האלו רשומות באתר שלנו וידועות לכל, אך אין כל הנחיה באמזון שלא לשלוח לישראל פריטים אחרים, כגון ספרים".

אמזון, הנחשבת לאתר הקניות הגדול ברשת, נהנית מפופלריות גדולה גם בקרב הגולשים הישראלים. בישיבה של וועדת האינטרנט של הכנסת שנערכה לאחרונה דיווחו רשויות המכס כי מדי יום מגיעים לישראל בין 600-800 ספרים ודיסקים (כ-200,000 מוצרים בשנה) שנרכשו באתר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by