ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אל תאמינו למה שכתוב בעיתון 
 
 וגם אל תאמינו למה שאומרים לכם בפוטושופ   
 
גדי ``סבא`` שמשון

אחרי השופטת בייניש, הדאחקות של הלמו מפילות את אודטה שוורץ. וחוץ מזה, עיטור העוז לכל הלוחמים הנועזים בהצבעת איש השנה של טיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חבר'ה חבר'ה, רגע רגע

אודטה חבשוש. אין קרבת משפחה
 אודטה חבשוש. אין קרבת משפחה   
שמועות טובות, כמו ארנולד שוורצנאגר בשליחות קטלנית, אינן מתות. נדמה שהן נקטלו כבר, ואז הן עולות כדי להטריד את מנוחתנו במקום אחר. נניח, העיתון של המדינה. כזה הוא, למשל, סיפורה של שמועת 144 הוותיקה (ותיקה? אכן כן. במילניום החדש, הכל נעשה יותר מהר).

כזכור, במהלך השבועות האחרונים הופצה באינטרנט השמועה כי בזק מחייבת את המשתמשים בשירות 144 שנענים להצעתה לחייג עבורם את המספר, בארבע פעימות מונה. ככל שמועה טובה, היא עשתה לה כנפיים מהירות עד שבזק בעצמה נאלצה לטעון בכל הכוח שלהד"ם, אין דבר כזה. בהודעה לעיתונות שהופצה גם באימייל, הפציר דובר החברה בכולם להילחם בשמועות שווא ברשת ולהפיץ את הודעתו.

הלמו, כמובן. הוא שהחל בשמועה, והוא שגילה לכולם ששוב, שיעמם לו איזה ערב. אם חשבתם שהדיון בכמה אתרים, התגובה של הדובר והעובדה שרוב רשימות הדיוור שהפיצו את השמועה אמנם שלחו את ההכחשה – נו, טעות בידכם. בגיליון 7 ימים האחרון, במדורה הפופולרי של אודטה שוורץ, בין תרופה לפטריות ברגליים ודיווח על חזיה חדשה ומגניבה, ישנו קטע שכותרתו היא "בזק שוב מכה בנו" ובו היא מפצירה בחבר'ה שישימו לב ל, ובכן, אתם יודעים.

נותר רק להמתין ולראות מה יעשה דובר בזק עכשיו, איך אודטה תתנצל והאם נזכה לראות ביום ראשון בידיעות אחרונות ידיעה מסוג "השמועות שהופצו ברשת שקריות: בזק אינה גובה חיוב כפול על 144", שזו, אם לא ידעתם, דרכם של העיתונים להעיף מעל גבם פאדיחות אקראיות.
 

יש מי שמגינים על המולדת, יש מי שעושים מזה בדיחה

 
אחד הדברים הנוחים בניהול רשימת הדיוור "דואר זבל" ופורום התרבוש של נענע, הוא שהם מספקים לא מעט חומרים, רעיונות ובדיחות לטור של סבא. לפעמים יש בעיה – יש משהו שהוא כל כך טוב, שעושים ממנו כתבה שלמה בלי לחכות לי. מקרה כזה הוא של הגולש (זכר) המתקרא בפורום "המוהלת". המוהלת כתב בפורום קטע מצחיק בטירוף על שיגעון ההצבעה עבור המשאלים השונים בעולם, במיוחד זה של מגזין "טיים", קטע שהועלה כולו ככתבה לחיים ברשת. תיכנסו רגע, תקראו, תראו את התגובות. כן חברים, זו המדינה בה אנו חיים.

כבר לפני שנתיים, סבא התייחס לעניין באחד הטורים שלו בנענע. אז היה לו כוח לנסות להיות הומוריסטי. אלו ימים עצובים היום, ואנשים שניטלה מהם האפשרות להשפיע על גורלם (כולנו), נוטים להגיב בדרכים משונות. אחת מהן היא אותה מלחמת גולשים מטומטמת שנועדה לזייף סקרים בינלאומיים במשקל נוצה, כדי להרגיש ש"ניצחנו" (וכמובן, ברגע שננצח את ערפאת בסקר של טיים, גם נהיה כולנו ציוניים יותר וגם ייגמרו הפיגועים. וגם מצנע יפסיד. באמת).

עם כל הכאב והבלבול של כולם, המנגנון הפסיכולוגי המופעל ב"לוחמה" החסמב"אית הזו הוא מהפשוטים שיש. המשרת נוהג לבעוט בכלב כי הוא לא יכול לבעוט באדון – גולשים ישראליים אוויליים בועטים במנגנון הסקרים של טיים, כי החיים שלנו כאן די בזבל. מה שעצוב עוד יותר, כמובן, הוא שהגולש המצביע משוכנע שבניגוד לשמאלנים ומניאקים אחרים, הוא עצמו אחד שבהחלט עושה בשביל המדינה. הנה, אפילו Ynet השמאלנים כתבו פעמיים על הסקר של טיים, ונענע המתנייקים לא טרחו אפילו לשים לינק.

מצד שני, לפני כשבועיים ציין אהוד יערי בפרשנות טלוויזיונית את תוצאות סקר האינטרנט שנערך באתר של הפתח. ואם אאוד חושב שזה קובע, מה יגיד הגולש שהתפכח?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by