ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מבצע "משאל מגן" 
 
 המצב קשה, חביירים. ערפאת נותן בראש במשאל טיים   
 
המוהלת

פעם בשנה כולנו מוצפים בקריאות להתגייס ולהדיח את היטלר או ערפאת או מישהו אחר מראש רשימת אנשי השנה במשאל הגולשים של טיים. חשבתם פעם כמה קטנוני ופאתטי הקמפיין הזה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם בשנה זה מגיע. אתה יודע שזה עומד להגיע, אבל לא יכול לעשות שום דבר נגד זה. איזה כתב פופוליסט מחליט שהוא מתכוון למלא כמה אינצ`ים בעיתון בבשורה המרעישה ש"היטלר / ערפאת / גברי לוי (מחק את המיותר) עומדים להיבחר לאיש השנה/עשור/מאה של טיים/Nature/Heavy.com/הצופה (מחק את המיותר)" בעקבות הצבעות רבות ממדינות ערב, ומיד פורצת חגיגה.

כל עם ישראל בתפוצות נרתם למשימה שיוצאת מכל פרופורציה (אלא אם מדובר באמת בבחירה בגברי לוי, ואז הכל לגיטימי). ביממה האחרונה נחתו בתיבה שלי חצי תריסר אימיילים, מחצי תריסר אנשים שונים, הקוראים לי ללכת להצביע ולהשפיע על "מי יהיה איש השנה של טיים". נושא שכמובן מעניין מאוד את הזובי של הדובי שלי.

"חשוב מאוד להעביר לכל מי שרק אפשר! בסקר של המגזין "טיים" הולך להיבחר לאיש השנה רב המרצחים יאסר עראפת!", זועקת תיבת הדואר שלי. "יש לגשת מיד לאתר ולהצביע אריאל שרון, ללא הקשר לנטיות פוליטיות. זה מאבק התקשורתי וחייבים להציג בו כוח!!!".

לא פחות, ואולי קצת יותר. שאני אצביע לאריאל שרון כאיש השנה של שנת 2002. מה א-ת-ם אומרים.

ובאמת שאני לא מבין. לפני שמפיצים למליוני אנשים, אי אפשר ללחוץ על F7 ולבדוק את האיות? האם אנשים באמת חושבים שיותר חשוב ששרון יבחר מאשר שיהיה כתוב "מאבק התקשורתי"? ואיך זה שאף אחד לא טורח לתקן את השגיאה לפני שהוא מעביר הלאה? זאת נקראת אחריות לאומית?!

ספק אם על זה חשבו ב"טיים" כשבחרו במחשב כאיש השנה של 1982, במה שנחשב למחדל רציני של הקורקינט והכוסברה, שלא הצליחו לגייס מספיק אנשים בשדולה היהודית שיצביעו בשבילם במשאל.

והקטע הכי משעשע הוא שזה שאף אחד לא עוצר לרגע וחושב: "איך בשם כל כלבי הים אמורה אוכלוסיה של כמה מיליונים עם אף ארוך לנצח בבחירות מאות מיליוני ערבים ומוסלמים ברחבי העולם". ומי שיעלה עכשיו אותיות על אחוז חיבור גבוה יותר בישראל, יקבל בלון - בטוסיק. בטח עכשיו כשאין אבא אבן שיגייס עזרה בצ`כיה ובארה"ב.

"מעטים מול רבים" יושב פה חזק, וכמובן הכל כשר. גם האימייל הבא, שהגיע מאיש בשם צביקה גור-אש (לא נגעתי, בעיקר כי אין לי מושג מי זה) המלמד כי:

"אגב בעניין ההצבעה הנ"ל, ניתן להצביע כמה שרוצים, יש למחוק בכל פעם את שני העוגיות (coockies) שהאתר מייצר", וממשיך בהסבר טכני ארוך ומפורט על איך לעשות את זה, וישר קולטים עליו שהוא איש סיסטם.

ובאמת שאני לא מבין. אם כבר מרמים, אז למה לא עד הסוף? לאנלייזר יש זמן חופשי עכשיו לא? אי אפשר להמיר לו כמה חודשי מאסר בעבודות שירות?

אני בעד שפעם בשנה האנלייזר יפרוץ לשרתים של טיים ובשניה אחת ישנה את התוצאות. שישפיל עד דק את הערבוש התורן וישאיר אותו עם 3 הצבעות בלבד, יוסיף את גרשון שלום, שמעון גרשון, הבעש"ט, כדורי ושמעון פרס לצמרת הנבחרים, ואולי, יש לשקול, אף יאפשר לפרס לנצח סוף סוף (שהגויים לא יחשדו). ואם הוא כבר על הנושא, שימצא את מי שמתחיל את הספאם הזה, ויכניס לו איזה וירוס קטן לאאוטלוק.

אם רק היתה לי דרך להפיץ את הרעיון הזה בחינם, בשני קליקים ושאנשים יוכלו להעביר את זה הלאה...הקטע פורסם במקור בפורום תרבות דיגיטלית בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by