ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זה לא כל כך נעים לראות פורום סגור 
 
 בגן של פריצי עושים חיים משוגעים   
 
מערכת חיים ברשת

משרד החינוך, האמון על עיצוב דמותם ורוחם של הילדים הישראלים, העניק השבוע שיעור בדמוקרטיה לגננות ישראל שנדהמו לגלות כי פורום בו העבירו ביקורת על המשרד, נסגר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פורום האינטרנט לגננות אשר פועל במסגרת האתר של אגף החינוך הקדם-יסודי של משרד החינוך, זכה לטיפול יסודי ונסגר ע"י הנהלת משרד החינוך. המשרד נקט בצעד זה של צנזורה אלימה, לאחר שגילה כי בפורום הופיעה, שומו שמיים, ביקורת על דרכי פעולתם של אנשי הנהלת המשרד.

באתר Ynet, שדיווח הבוקר על העניין, נאמר כי האתר היה סגור למעלה משבוע וחצי, ועתה משהושב לפעולה, הדיון בו מוגבל לנושאים אותם משרד החינוך לא רואה כאיום. הגננות הגולשות באתר הגיבו בזעם וטענו כי המדובר בסתימת פיות. הדיונים אשר הובילו לסגירת הפורום וצנזורו, נגעו בנושא ההנחיות הכפולות, אותן קיבלו הגננות ממשרד החינוך ומהסתדרות המורים, בכל הנוגע לפתיחת הגנים בעת שביתת הסייעות.

בתגובה שמסר משרד החינוך ל-Ynet, נאמר כי ההחלטה על סגירת האתר התקבלה לאחר שנמצאו בו גידופים וגילויי הסתה כלפי מנכ"לית המשרד וגורמים מקצועיים נוספים. הפורום נסגר עד למציאת פתרון לנושא האלימות המילולית. בהודעת המשרד נאמר עוד כי הפורום נועד במקור להחלפת דעות ענייניות בנושא חינוך לגיל הרך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by