ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב הם יצודו גם אותך 
 
 עוד יום עבודה ב-RIAA   
 
מערכת חיים ברשת

RIAA, הגוף המייצג את חברות התקליטים, פוסע שלב אחד הלאה ומתקרב אל עבר המשתמש הביתי מזווית נוספת. ועכשיו הם מטפלים בתחנות הדלק ובסופר-מרקטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מסע הצלב האנטי-פירטי, אותו מנהלת תעשיית המוזיקה, עלה כיתה, ואחרי שסיימו ב-RIAA להראות לצי האמריקאי מי כאן הבוס, החליטו בארגון לעבור הלאה, צעד אחד לפני שמפעילים CD-גסטפו נגד האזרח הספון בביתו, ולאיים בהגשת תביעות משפטיות על מנת להוריד לאלתר מהמדפים את הדיסקים הלא חוקיים. על כך נמסר באתר wired.

ההתאחדות האמריקאית של יוצרי ומפיצי הקלטות המוזיקה, הודיעה ביום שני כי היא דורשת להפסיק את מכירתה הבלתי חוקית של מוזיקה בתחנות דלק, סופר מרקטים, מכולות וחנויות מוזיקה קטנות, שהארגון הכניס לרשימה השחורה שבה הוא מזהה את כל מי שסוחר בעותקים בלתי חוקיים של תקליטורי מוזיקה.

החנויות שנמצאות ברשימה יקבלו מכתבי אזהרה הדורשים מהם להפסיק לאלתר את מכירת המוזיקה, וכן קוראים להגעה להסכם תשלום פיצויים לחברות המוזיקה המסכנות שנעשקו. מ-RIAA לא נמסר על איזה סכום בדיוק הם חשבו שם, אך הבטיחו כי חנויות שלא יצייתו למכתב הידידותי, ייתבעו במהירות האור.

בשבוע שעבר, במסגרת מבצע משותף עם RIAA, עצרו סוכנים של השירות החשאי בניו יורק, 3 חשודים ותפסו למעלה מ-35,000 תקליטורי מוזיקה צרובים, 10,000 סרטים על DVD והחרימו את "שווה הערך" של 421 צורבי תקליטורים ששימשו לחגיגת הצריבות הזו.

אתר הרג'יסטר, שתהה מה פירוש המונח "שווה ערך" בהקשר זה, חיטט מעט, וגילה כי למעשה מדובר היה ב-156 צורבים בלבד. כשניסו לברר את פשר העניין, קיבלו מ-RIAA את התשובה האינפנטילית שחלק מהצורבים היו במהירות גבוהה במיוחד (X40) וכך הוכיחו בארגון המוזיקה עוד פעם, כי מה משנות העובדות, ממילא אף אחד לא יטרח לברר.

ארגון RIAA מייצג את החברות AOL טיים וורנר, קבוצת EMI, סוני, ויוונדי יוניברסל וברטלסמן AG.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by