ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כסף הולך לכסף. כותרות הבוקר 

כסף הולך לכסף. כותרות הבוקר

 
 
מערכת חיים ברשת

ככה זה כשיש כסף. AOL זכתה ב-7 מיליון דולר פיצויים על כך ששלחו לה ספאם. המחקר שמדיר שינה מעיניו של ז'אן מארי לה-פן. והלוויין ששם עין על אנטארטיקה. בוקר טוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AOL זוכה ב-7 מיליון דולר בתביעה נגד ספאמרים

למה לנו זה לא קורה? לכל מי שיש חשבון אי-מייל, יש בהכרח גם לא מעט ספאם. חברה להפצת ספאם, אשר הפיצה את מיטב תוצרתה למנויי AOL, קיבלה צו בית משפט, האוסר עליה לשלוח ספאם למנויים אלו, ועליה לשלם 7 מיליון דולר ל-AOL. יש לציין שגם AOL בדרכה היא נודניקית לא קטנה, השולחת עשרות מיליוני תקליטורי פרסומת לכל עבר, יש להניח שעתה יהיה לחברה כסף להדפיס עוד כמה עותקים.
 
 
ניפוץ אשליית הגזע

גזעני כל העולם וודאי משקשקים הבוקר במכנסיהם. תכונות פיזיות כגון צבע העור וסוג השיער, אינן מהוות ציוני דרך אמינים לקביעת אילן היוחסין הגנטי של אדם, על כך מצביע מחקר מקיף שנערך בברזיל, המערער את המושג הפופולרי "גזע".
 
 
קרח קרח משמיים

השבוע ישוגר לחלל לוויין, אשר יעניק למדענים, כך מקווים, זווית ראייה חדשה לגבי עתיד מפלס גובה פני האוקיינוסים. הלוויין Icesat מתוכנן לשהות לפחות 3 שנים בחלל, ולערוך באופן רצוף מדידות של התרוממות שכבת הקרח אשר מכסה את גרינלנד ואנטרטיקה.
 
 
הוירוסים תופסים יותר מקום בתיבת הדואר

היחס הקיים בין מספר האי-מיילים הלגיטימיים ובין מספר הוירוסים הנשלחים אלינו דרך תיבת האי-מייל, הולך ומצטמצם. לפי סקירה שנערכה ע"י חברת MessageLabs, בשנת 2002 עמד היחס בין אי-מיילים נקיים לוירוסים על וירוד אחד לכל 202 אי-מיילים. לשם השוואה, בשנת 2001 היה היחס על וירוס אחד לכל 380 אי-מיילים, ובשנה לפני כן אחד ל-790.
 
הבידורית החדשה של מיקרוסופט

חברת התוכנה מיקרוסופט עומדת להכריז היום (ג') על שחרורה של תוכנת בידור אישית חדשה, עבור חלונות XP, שתכיל שלל כלים לטיפול, עריכה והצגת קבצי תמונות, מוזיקה וסרטים על גבי המחשב האישי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by