ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הם יודעים עליכם ה-כ-ל 
 
 האויב מאזין   
 
מערכת חיים ברשת

האנשים הטובים בחברות התקליטים רוצים לדעת מה אתם שומעים, מתי ואיך. עכשיו יש מי שייתן להם את האפשרות הזו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איזה כיף לנו, צרכני המוזיקה. בקרוב, בלי שנתאמץ בכלל, תדענה חברות התקליטים האמריקניות כ-ל מה שהן צריכות לדעת על הרגלי ההאזנה שלנו. נכון כיף? הן תוכלנה לדעת איזה דיסק אנחנו שומעים, בסופו של איזה שיר החלטנו ללחוץ על repeat ולזמזם איתו עוד כמה פעמים. הן תוכלנה, כמובן, לדעת בדיוק מתי אנחנו שומעים את הישנים של פרינס ומתי יש לנו מצב רוח דווקא לבריטני (אף פעם). כיף!

כל זה יהיה אפשרי ממש בקרוב, כשחברות התקליטים תתחלנה להשתמש בטכנולוגיה המאוד זמינה שמציעה להן חברת Bandlink. הרעיון, כמו בסרטים הכי מפחידים, פשוט להפליא: על כל דיסק שתקנו תיצרב גם התוכנה הקטנה הנחמדה של Bandlink, שברגע שתזהה את העובדה שהדיסק שלנו מנוגן ב-CD של המחשב (כן, למזלנו זה עובד רק שם כרגע) תשלח את כל המידע הרלוונטי לחברת התקליטים, דרך חיבור האינטרנט הקבוע שלנו.

בתמורה לחדירה הבוטה לפרטיות שלהם יקבלו הצרכנים חדרי צ'ט שמיועדים בדיוק לצרכים המאוד ספציפיים שלהם. חדרי צ'ט המיועדים למאזינים אדוקים של דיסקים מובחנים, שנפתחים בדיוק כשרוב האנשים ממילא שומעים את הדיסק, מידע על קונצרטים שמגיע ככה פתאום לתא הדואר שלכם, בלי אתם תדעו שביקשתם אותו.

למי שתוהה, אז אין כל אפשרות לכבות את היישום הנחמד, מרגע שהוא מוטבע על הדיסק שלכם. רק לוגו קטן שיוטבע על האריזה ידווח לכם שהדיסק האמור נועד להאזנה דו צדדית - אתם תאזינו לדיסק וחברות התקליטים תאזנה לכם. והנה עוד סיבה להוריד כבר עכשיו תוכנת פיירוול טובה וזולה למחשב הביתי, וקוות שמי שאחראי על האבטחה בעובדה שלכם לא מאפשר לסידי-רום שלכם לדבר עם כל העולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by