ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לא יפה לגנוב מביל. בוקר טוב 

לא יפה לגנוב מביל. בוקר טוב

 
 
מערכת חיים ברשת

והבוקר נביא את סיפורו המרגש של עובד מיקרוסופט שהחליט לעשות קופה על הבוס, את הצ'יזבטים של RIAA, הבאג החדש של חלונות וכיצד ניצחה בריטני את בין-לאדן.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועצת האינטרנט מאשרת יצירת דומיינים חדשים

הקבוצה האחראית על מערכת תעבורת הרשת, ICANN, הודיעה כי יש בכוונתה לאשר להוסיף סיומות דומיינים חדשות, אשר יצטרפו ל-.COM ול-.ORG המוכרים, במהלך השנה הבאה. יש לציין כי הסיומות החדשות לא יהיו פתוחות לרישום הקהל הרחב, אלא יוגבלו עבור סקטורים מיוחדים, דוגמת הסיומת .EDU המשמשת מוסדות חינוך בארה"ב.
 
 
לא יפה לגנוב מביל

מכירות התוכנה של מיקרוסופט היו מרהיבות השנה – לפחות עבור אחד מעובדי החברה, שהואשם ביום רביעי בכך שגנב ומכר הלאה, תוכנה ממקום עבודתו, בשווי של לפחות 9 מיליון דולר. דניאל פוזנר, שנעצר ע"י ה-FBI, הספיק לרכוש אוסף מכוניות אקזוטיות, יאכטה נאה ולא מעט יהלומים, טרם מעצרו.
 
עוד באג אבטחה במיקרוסופט

נכון, אנחנו יודעים... זה כבר משעמם. בפעם ה-69 השנה, הכריזה מיקרוסופט על תקלה חמורה במיוחד באחד ממרכיבי מערכת ההפעלה שלה. הפעם מדובר בפרצה ברכיב ה- Virtual Machine המאפשרת לתוקפים מבחוץ להשתלט לכם על המחשב ולעשות בו שפטים. הפרצה החמורה נוגעת לכל מי שברשותו מערכת הפעלה חלונות 95, 98, 98SE, ME, NT, NT4, 2000 ו-XP. מי שעובד על DOS או על 3.11 יכול לישון בשקט.
 
 
הקוד הפתוח של מיקרוסופט בהודו

כנראה מתוך צעדים של ייאוש, שוקלת מיקרוסופט בימים אלו להשתמש בקרב נגד לינוקס, בתת היבשת ההודית, בנשקה הלא-סודי של מתחרתה. חברת התוכנה הודיעה לממשלת הודו כי היא מוכנה לשתף מספר גורמים ממשלתיים בהודו עם קוד המקור של החברה.
 
מי מתעסק? ספיידרמן מביא בראש
 מי מתעסק? ספיידרמן מביא בראש   
ספיידרמן קורע את בין לאדן

אתר גוגל מפרסם את סיכום שנת הגלישה 2002, ומראה מי עלה ומי ירד במידת העניין הציבורי בו.
 
ההגזמה של RIAA

בהודעה לעיתונות התרברבה RIAA, כי במבצע שנערך בשיתוף עם סוכני השירות החשאי של ארה"ב, הצליחה להחרים 421 צורבי CD-R ששימשו לשכפול מסחרי של דיסקים לא חוקיים. אתר הרג'יסטר חשף כי מדובר במספר קטן הרבה יותר, 156 צורבים בלבד. איך הסבירו ב-RIAA את ההבדל? "היו למעשה 156 צורבים, אך חלקם היו ממש מהירים, ויכלו לצרוב במהירות של פי 40". ואם כזו שליטה מבריקה בטכנולוגיית המחשב, מה הפלא שכל העולם מתגלח להם על הזקן?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by