ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך דפקה התפוצצות הבועה דווקא את העניים 
 
 ללבן יש מחשב, לשחור יש טענות   
 
מערכת חיים ברשת

עבדול חאן מאונסק"ו מסביר איך קרה שהעשירים איבדו את הכסף, אבל העניים איבדו את הסיכוי לחיים מקוונים (וטובים) יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפוטרי ההיי-טק, שגדשו עד לא מזמן את בתי הקפה האופנתיים של הערים הגדלות, עד שהפנימו סופית את מצבם העגום לעת זו, הם ככל הנראה לא הנפגעים הגדולים באמת של התפוצות הבועה. עבדול חאן, סמנכ"ל ארגון אונסק"ו לענייני תקשורת, טוען כי התרסקותה של תעשיית האינטרנט והטכנולוגיה פגעה בעיקר במי שלא היו מחוברים לרשת בשל מצבם הכלכלי והחברתי.

חאן, ששוקד בימים אלה על הכנות לקראת ועידה שתיערך בסוף השנה הבאה בחסות האו"ם, ובה ינסו גופים שונים לתת מענה לפער הדיגיטלי, אמר לאתר STUFF הניו-זילנדי כי עד לא מכבר נהוג היה לחשוב כי חלק מתהליך הגדילה העצום של התעשייה הצעירה יביא איתו בהכרח גם זינוק בחיבוריות של מדינות מפותחות פחות. "נהוג היה לצפות שבגלל שמגזר טכנולוגיית המידע והתקשורת הצליח כל-כך, הוא ייקח על עצמו יוזמות חברתיות הכרחיות", אמר.

אלא שעתה ברור כי גופים מדיניים, ובראשם האו"ם, יהיו חייבים ליטול ההובלה במאבק לסגירת הפער, "אם אנחנו רוצים שהעולם יהיה מקום שליו לחיות בו", אמר חאן, והוסיף כי "לטכנולוגיות המידע והתקשרות יש פוטנציאל אדיר לדחיפת מאמצי פיתוח. אם נמשיך להתיר עוני ואי-שוויון, נהפוך את העולם למקום לא בטוח".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by