ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חכמת המסקינג טייפ 

חכמת המסקינג טייפ

 
 
הילה בקמן

שימושים יצירתיים לסרט הדביק – הדבקת אנשים לתקרה, למשל. וגם: סלבריטאים שהתחפשו לסנטה ואתם צריכים לזהות אותם, עוד אתר סלבריטאים, והפעם – אתר שחושף את כל השמות האמיתיים שלהם וההוכחה הסופית שנשים הן רעות. הפעם זה מדעי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebrity Secret Santa

 
חג המולד מתקרב. למרות שקדחת הקניות לקראת החג הנוצרי פוסחת על ארצנו הקטנטונת, ולמרות שאף פעם לא נדרשנו לשאלה האם סנטה קיים, ושאת רובנו זה לא ממש מעניין שישו נולד לפני 2002 שנה, אין שום סיבה שלא נהנה גם אנחנו משעשועי כריסטמס שהגויים רקחו לכבוד היום החגיגי. כל מה שאתם מתבקשים לעשות זה לחשוף את זהותו של הסלבריטאי שמסתתר מאחורי תחפושת הסנטה. נשמע קל? אז זהו, שלא ממש.
 

Girls Are Evil

 
אתם לא יכולים לחיות אתן, אבל גם לא יכולים לחיות בלעדיהן. וכל זאת למה? כי לנשים יש השפעה מאגית על המין הגברי שנובעת מטבען המרושע. הפחד הקמאי של גברים מנשים החל עוד מראשיתה של האנושות, כשחווה הדיחה את אדם לאכול מפרי עץ הדעת ודנה את האנושות כולה לחיים מחוץ לגן העדן. אם עד היום היה אפשר לומר כי הטענה שרשעות היא תכונה נשית אינהרנטית היא לא יותר מאשר קונספירציה גברית, אז עכשיו יש הוכחה מתמטית שמסירה כל ספק ומוכיחה באופן חד משמעי ואמפירי את המשוואה בנות=רשע. והרי ההוכחה.
 

Duct Tape Fashion Gallery

 
מן הידועים הוא שלמסקינג-טייפ יש אינסוף שימושים. למשל - הדבקת עצמים אחד לשני, תלישת שיערות מרגליים מרוחות בשעווה, סימון מיקום על סט צילומים, איטום חלונות כהכנה לקראת הפצצה כימית, מניעת חריגה של צבע מהקיר למשקוף, סתימת פיות של חטופים כפותים לכיסא. כל אלה הם שימושים מוכרים ומקובלים.
 
 
 
חברת Duct Tape מבקשת להוכיח את עליונות המוצר שלה על כל מוצרי ההדבקה האחרים, ולהציג את השימושים הפחות מקובלים למוצר שלא חשבתם עליהם. גלרייה אחת מציגה פריטי אופנה עשויים על טהרת הסרט הדביק, שהכינו במו ידיהם אנשים יצירתיים ונלהבים, והשניה, אנשים בעלי יצר הרפתקנות וזמן עודף מודבקים לקירות ולתקרות באמצעות נייר הדבק הכל יכול.
 

Letter Project

 
מאז אפריל 2001 אוסף ZE צילומים של אנשים מכל העולם, שמציגים בדרכים מקוריות את האות הראשונה של שם משפחתם. כתבו כל מה שעולה על דעתכם, ותקבלו תצוגה דינמית של כל צירופי התמונות האפשריים עם האותיות שביקשתם. תוכלו אחר כך לבחור את הצירוף המתאים לכם, לצלם את המסך, להדפיס וליצור ממנו, למשל, שלט עם שמכם לדלת הכניסה, עטיפה לדיסק שצרבתם, כרטיסי ברכה או איחולי בילוי מוצלח בשירותים, ולהרגיש יותר מתמיד אזרחי קהילת הכפר הגלובלי.
 

Famous Name Changes

 
לפני שמוציאים מוצר חדש לשוק צריכים לתת את הדעת לא רק על התוכן והאריזה, אלא גם על השם - כדי לפנות לשוק רחב ככל האפשר, השם צריך להיות קליט ומזמין. אותו הדין חל גם על אמנים. מי יודע אם עורכים מוסיקליים לא היו מוותרים מראש על השמעת שיריה של ביורק רק כדי לא לשבור את השיניים עם שם משפחתה הבלתי אפשרי גודמונדסדוטיר, אם תדמית הקול של בונו הייתה עוברת גם עם השם פול דיוויד יוסון, אם רוברט צימרמן היה קונה את עולמו ממש כמו בוב דילן או אם בריז'יט בארדו הייתה הופכת לסמל סקס אלמותי גם כקאמיל ז'אוואל. באתר זה אפשר למצוא את השמות האמיתיים והשלמים של מאות אנשים מפורסמים ששינו או קיצרו את שמם לשמות ידידותיים יותר למשתמש, וגם פרטים אודותיהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by