ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המדע בעקבות הפיצה המושלמת. כותרות הבוקר 

המדע בעקבות הפיצה המושלמת. כותרות הבוקר

 
 
מערכת חיים ברשת

המתימטיקה נרתמת לשרות הפיצריות של המחר. הצבא האמריקאי רוצה להריח את בית השחי שלכם. הטלפון מעולם לא היה בריא כל כך והטריילר החדש של "שר הטבעות: שני המגדלים". בוקר טוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יוחנן לואיג'י, חתן פרס נובל לפיצה זיתים וקיברנטיקה
 יוחנן לואיג'י, חתן פרס נובל לפיצה זיתים וקיברנטיקה   
המדע נרתם לחיפוש אחר הפיצה המושלמת

לאחר שהפאי קיבל טיפול הולם מעולם הסרטים, החליט עולם המדע להירתם למען עתיד טוב יותר עבור הפיצות של המחר. מדעני מזון נעזרים כיום בסורקים ממוחשבים ובתוכנת "fuzzy logic" על מנת להגיע באופן מתמטי אל מחוזות הפיצה המושלמת, כזו שהרוטב מרוח באופן שווה על כולה, והפטריות והזיתים נמצאים במרווחים מילימטריים שווים.
 
 
הטלפון יעקוב אחר לבך הפועם

מתקן אשר מתחבר לטלפון סלולרי רגיל, מאפשר לפציינטים לבדוק את תקינות נשימתם ואת קצב פעימות הלב שלהם, פותח ע"י חוקרים בארה"ב. המתקן, עלי מדווח ה-BBC, מכיל אנטנה וחיישן אשר קולט ומשדר פעילות נשימתית ולבבית כאשר הוא מחובר לטלפון הנייד וממוקם מלפני הפציינט. המידע שנאסף יכול להישלח למרכז פיקוח רפואי מרוחק, באמצעות רשתות הטלפונים הקיימות כיום.
 
רס"ר ש' עומד להשתתף כנציג צה"ל בפרוייקט
 רס"ר ש' עומד להשתתף כנציג צה"ל בפרוייקט   
הצבא האמריקאי רוצה להריח אותך

אגף המחקר המתקדם לפרוייקטים הגנתיים (DARPA) של משרד ההגנה האמריקאי, פרסם מכרז ובו הוא מזמין הצעות מחקר כדי לברר האם ניתן לקבוע בצורה גנטית כי סוגי ריחות גוף שונים ניתנים ליישום לשם זיהוי ייחודי של אנשים (בסגנון טביעת אצבע). אם אכן כך הדבר, מעוניין הצבא האמריקאי לפתח טכנולוגיות לאיתור וזיהוי אנשים על פי הריח שלהם. כנראה שבשנים הבאות נתחיל לראות אנשים בעלי אף ארוך ממתינים בשדות התעופה במקום מכונות שיקוף הרנטגן. עברייני המחר שוקלים לפתוח מפעלי עמבה כתגובה.
 
 
טבעת אחת. שלושה סרטים. הטריילר האחרון

טריילר הפרסומת האחרון לסרט הבא מסדרת שר הטבעות, שודר בארה"ב במהלך סוף השבוע, ועתה ניתן להורידו לצפייה מרשת האינטרנט. הטריילר בן 30 השניות מאפשר הצצה ראשונה לדמויות חדשות המופיעות בסרט "שני המגדלים" אשר עומד לצאת למסכים בימים הקרובים.
 
מזל טוב למכניקת הקוונטים

ב-14 בדצמבר שנת 1900, הציג המתמטיקאי מקס פלנק תוצאות ניסוי שערך לפני העמותה הגרמנית לפיזיקה, והכריז כי הדרך הטובה ביותר להסביר תוצאות אלו היא אם האנרגיה קיימת ביחידות נפרדות, להן הוא נתן את השם "קוואנטה". אתמול היה יום ההולדת ה-103 לתורת הקוונטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by