ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תחביבים: פחי אשפה, פריצת מנעולים ואזיקים 

תחביבים: פחי אשפה, פריצת מנעולים ואזיקים

 
 
יוני שדמי

חלקנו אוספים בולים, אחרים משחקים כדורגל בשבת, אבל יש בעולם הזה לא מעט אנשים שמקבלים את הקיק שלהם מתחביבים ביזאריים יותר. סקירה של כמה מהדברים הטיפשיים שאנשים עושים בזמנם הפנוי, ואחר כך עוד מספרים על זה באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בזה שיחק דוד אהוד כשהיה קטן
 בזה שיחק דוד אהוד כשהיה קטן   
1. צלילה לפחי אשפה ציבוריים
"כל אחד מאיתנו", טוען בעליו התמהוני של האתר הזה, "ראה, מתישהו בחייו, משהו מעניין בזבל, ורק מפאת הלחץ החברתי לא רץ מייד ואסף את החפץ לחיקו. אתר זה מוקדש לאלה מאיתנו שהעיזו ועשו, לאלו מאיתנו עם האומץ והחוכמה, אלו מאיתנו שמחטטים בזבל, פשוט כי הם נהנים מזה!". נשמע מסריח, הא?

2. פריצת מנעולים
אהוד ברק, מספרת האגדה, הוא אלוף סיירת מטכ"ל לדורותיה בפריצת כל סוג של מנעול: בשיאו, הוא היה יכול לפצח יותר משישים מהם בכל שעה. גם אם צריכים קצת אימון בכדי להגיע לדרגתו של אהוד קשישא, הרי שאחרי עיון מעמיק באתר זה, גם החובבן הנבוך ביותר יוכל לפצח מנעולי דלתות פשוטים, או לכל הפחות מנעולי אופניים צבעוניים.
 
פריט מאוסף חרוטים
 פריט מאוסף חרוטים   
3. איסוף חרוטי-כביש
כולנו נתקלנו בהם בהזדמנות זו או אחרת: חרוטי הפלסטיק הכתומים שמע"צ משתמשת בהם בכדי למנוע ממכוניות לעלות על קטעי כביש בשיפוץ. גם במבחני נהיגה מוצאים להם שימוש, כשנהגים אומללים במיוחד צריכים לעקוב אחר מסלול מותווה מראש מבלי להיתקע בתוצרי הפלסטיק הכתמתמים הללו. כך או אחרת, מסתבר שאי שם יש מספיק אנשים חסרי בורג, האל ירחם על נשמתם האומללה, שהתאספו והקימו את "החברה לאיסוף חרוטי התנועה".

4. ציידי אוצרות
טיפים, מאמרים, תמונות וחנות מתנות, כולם מוקדשים לאמנות האבודה של צייד אוצרות. מסתבר שאי שם בעולם עדיין יש עולמות קסומים בהם יש אוצרות פיראטיים אבודים, הרפתקאות אדירות, גברים עזי לבב ועלמות חסודות בחופים רחוקים. או כך לפחות מאמין מל פישר, מתחזקו המטורלל במקצת של האתר.

5. איסוף אזיקים
והרי בלי נציגות ישראלית אי אפשר. יוסי, בחור עם חיבה פטישיסטית לאביזרי שליטה, הקים אתר עצום בו הוא מציג לראווה את אוסף האזיקים המרשים שלו: גדולים, קטנים, צבעוניים, כבדים ואלקטרונים, הכל מכל וכל. מומלץ לשוטרים, פושעים, ולכל מי שלא היה ילד טוב לאחרונה והגיע הזמן שיקבל קצת משמעת.

6. איסוף שקיות הקאה
"האין גבול?!", יזעק האדם השפוי אל מול מראות הזוועה של האתר הזה. עשרות שקיות הקאה, מקוטלגות בהנאה חולנית לפי קווי תעופה וארצות מוצא. האסון כולל תמונות מפורטות, הוראות שימוש, ותודה נרגשת לאוהבי קיא באשר הם. ובנימה מקומית: גם מקומה של שקית ההקאה של אל-על לא נפקד.

7. איסוף מכונות קולה
כן כן, הגדולות האלו, שעובדות על כסף. מי שהממון בכיסו והדירה שלו יכולה לתמוך ביותר ממפלצת אחת כזו, מוזמן לאבד את שמץ השפיות שעוד נותר לו ולהתחיל לאסוף בכפיתיות את הדברים המגושמים האלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by