ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תרדו מהילד כבר 
 
 גיבור מעמד המתכנתים   
 
מערכת חיים ברשת

התביעה הנורווגית לא עוזרת את יון יוהאנסון, שהתפרסם כילד שפרץ DVD. יום לפני תום המשפט עלולים אישומים נוספים להתווסף לתיק התביעה. ושוב תודה להוליווד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יון יוהאנסון היה בן 15 בפעם האחרונה שבדקנו. אז, כשבדקנו, הוא קיבל DVD מחבר שלו, רצה לראות אותו במחשב מריץ הלינוקס שלו, לא ממש הצליח, ישב לכתוב כמה שורות קוד והפך בתוך כמה ימים לאחד הילדים הכי מפורסמים של שעתו. הקוד שלו, שאפשר היה להשתמש בו כדי לפרוץ את הדיסקים המוגנים ולהעתיק אותם, עצבן את חברות הסרטים שהצליחו לשכנע את משרד המשפטים הנורווגי לתבוע את הילד על הפרת זכויות יוצרים. אז, כשבדקנו בפעם האחרונה, השנה היתה 1999.

עכשיו השנה עוד רגע משנה את שמה ל-2003, והתביעה הנורווגית לא רוצה לגמור את הסיפור של עם יוהאנסון. מחר אמור היה להסתיים המשפט שלו, שנגרר ונגרר, אלא שפתאום התעוררו אנשי התביעה והחליטו להוסיף עוד כמה אישומים לחבילה שבה דנו עד עכשיו. העיתון הנורווגי Aftenposten מדווח כי התובע, אינגר מארי סונד, מבקש להוסיף לכתב האישום טענה לפיה יוהאנסון השתמש בבסיס נתונים של מפתחות, שיגרמו לקוד שכתב, ה-DeCSS האיום והנורא, לעבוד על מגוון של סרטי DVD. ואם גם לכם זה נשמע מופרך, אתם לא לבד.

זו הפעם השלישית בה מוסיפה התביעה אישומים לכתב האישום, והיום צפוי השופט להחליט אם ייעתר לקפריזה הנוכחית של התביעה, שממשיכה לטעון בתוקף כי יוהאנסון בן ה-15 לא היה תמים כלל וכלל, אלא חלק מקונספירציה גולבאלית של האקרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by