ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המומחה: מייל מתכלה 

המומחה: מייל מתכלה

 
 
רן יניב הרטשטיין

שירותי דואר אלקטרוני עם כתובות חד פעמיות יגנו על התיבה הרגילה שלכם מפני ספאם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצה להירשם לאתר או שירות בלי לתת את המייל האמיתי שלך? השתמשי בכתובת חד פעמית מתכלה. מספר שירותים מאפשרים לשלוח הודעות לכתובות מייל מומצאות מבלי צורך לרשום אותן מראש, ולבדוק את ההודעות בדיעבד. אמנם לא מדובר בשירותים מאובטחים או מוגנים, אבל זו אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על הכתובת האמיתית שלך מפני דואר זבל.
 
אתרים מסוימים חוסמים את השימוש במייל חד פעמי
 אתרים מסוימים חוסמים את השימוש במייל חד פעמי   
Mailinator - שירות המייל המתכלה המועדף על המומחה. השימוש בו פשוט מאין כמוהו: בעת הרשמה לאתר, המציאי כתובת דואר בתבנית הבאה: any-mail-address@mailinator.com. החלק שלפני השטרודל הוא החלק שאת ממציאה, והחלק שאחרי נשאר קבוע. לאחר מכן, פתחי את Mailinator והקלידי את החלק שלפני השטרודל בשדה בצד ימין למעלה. כל הדואר שנשלח לכתובת שהמצאת יופיע בעמוד.

MyTrashMail - פועל בצורה דומה ל-Mailinator, אבל מאפשר גם להירשם וליצור תיבת דואר זמנית מוגנת בסיסמה.

MailExpire - גם השירות הזה יוצר כתובת דואר זמנית - שתאריך בין 12 שעות לשלושה חודשים - ומעביר אוטומטית את כל ההודעות שנשלחות אליה לכתובת הרגילה שלך.

אתרים מסויימים חוסמים את השימוש בשירותים מסוג זה, לכן אם ניסיתם שירות אחד שנחסם, נסו גם את השירותים הבאים, הזהים במהותם: SpamFree24 ו-TemporaryInbox (שתומכים במספר כתובות דומיין שונות) spam.la,‏ Pookmail,‏ TempEMail,‏ DontReg,‏ ו-DodgeIt.

אם אתם רוצים להציע שירות כזה לגולשים שלכם, השתמשו ב-AnonInbox, יישום PHP פתוח שיוצר תיבות מתכלות. לחילופין, כדי לחסוך את כל הצורך בשירותים האלה, בדקו אם לאתר שאתם רוצים להיכנס אליו יש שם משתמש וסיסמה ב-BugMeNot.

המומחה ב-RSS
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by