ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כבר ב-2003: יותר ספאם מדואר רגיל 
 
 ספאם - יותר זול מכסף   
 
מערכת חיים ברשת

חברת MessageLabs האמריקנית טוענת בדו"ח חדש כי בשנת 2002 עלה יחס הספאם-פר-מייל מ- 1:12 ל-1:2, וכי בקרוב ינצח הספאם המאוס את המייל הרצוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במהלך 2003 תשתווה כמות הספאם העוברת ברשת לכמות האי-מיילים ה"אמיתיים" הנשלחים, טוענת חברת MessageLabs, מפתחת תוכנות ללוחמה בתופעה החביבה על כולם. מנהל הטכנולוגיה הראשי (CTO) של החברה אמר בראיון לאתר Msnbc כי בתחילת שנת 2002 היה רק אחד מכל 12 מיילים ספאם, וכעת עומד היחס על ספאם אחד לכל שני מיילים "טובים".

"ייתכן כי מה שעומד מאחורי העלייה בכמות הספאם הם הכלים והתוכנות העומדים לרשות החברות המפיצות אותם. כיום אתה יכול לקנות כלים המאפשרים לך לשלוח מיליוני מיילים בשעה", אמר ה-CTO מארק סאנר.

עם זאת, חברות מסוגה של MessageLabs עושות ככל הנראה את עבודתן נאמנה ולא נותרות הרבה מאחורי הספאמרים הכרוניים, אם לשפוט לפי המחקר שפורסם אך לפני שמספר ימים, לפיו בסופו של דבר המשתמשים בדואר אלקטרוני אינם מרגישים את מתקפת הזבל הגדולה שהיתה יכולה למרר את חייהם הדיגיטליים. "יש מירוץ חימוש בין האנשים שמנסים להוציא את החומר הזה החוצה ובין האנשים שמנסים למנוע מהם לעשות את זה", הוסיף סאנר.

עוד טוען הדו"ח שפרסמה MessageLabs כי וירוס הקלז הפך כבר לבן בית בשרתי המייל. רק בנובמבר ספרה החברה 423,000 עותקים של הוירוס, מתוך כ-30 מיליון מיילים עליהם עברו התוכנות שלה. הקלז לא מראה כל סימן של דעיכה, אלא להפך.

אחת מהתופעות החדשות יותר שסאנר מצביע עליהן הם מיילים ספאמיים שפועלים בשיטות של וירוסים, כשהם מפיצים את עצמם דרך תיבת הדואר של המשתמש התמים. ועל כך נאמר - הילכו שניים בלתי אם נועדו?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by