ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בפופ-אפ הבא נתפוס ביחד מאפיונרים 
 
 מכירים? הלשינו וקבלו מתנה מהדוד סם   
 
מערכת חיים ברשת

ב-FBI החליטו להדק את המצוד אחר מאפיונר שמצליח לחמוק מהם מאז 1995, והחלו לפרסם פרסומות פופ-אפ באתר המסחרי טרה-לייקוס, שבהם הם מבקשים את עזרת הציבור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בפעם הבאה שתגלשו, אל תתפלאו אם בפופ-אפ שנפתח לכם יש מודעה על פושע נמלט במקום פרסומת לקיסמי אוזניים. ה-FBI הכריז ביום ד', כי הוא עומד לשגר ברשת האינטרנט מצוד אחר אחד מראשי המאפיה בבוסטון, תוך כדי שיתוף פעולה ראשון מסוגו עם אתר אינטרנט מסחרי, פורטל הרשת טרה-לייקוס. על כך מוסר אתר CNET.

כחלק מהמאמץ ללכידתו של מי שנחשב כאחד מעשרת העבריינים המבוקשים ביותר בארה"ב, המאפיונר הנמלט ג'יימס "וויטי" בולגר, הסכימה טרה-לייקוס לתרום שטחי פרסום המציגים את המודעות של ה-FBI, המבטיחות גם פרס כספי על סך מיליון דולר למי שיביא מידע שיגרום ללכידתו של בולגר. לשם שינוי, להבדיל מכל אותן הגרלות ספאם מפוברקות, המבטיחות זכייה במיליוני דולרים, יש להניח שממשלת ארה"ב אכן תעניק את כספי הפרס לכל ציידי האדם המתנדבים.

עד עתה, נהג ה-FBI לפרסם מידע בנוגע לרשימת המבוקשים שלו, אך ורק על גבי אתר האינטרנט שלו. בפרסום המידע אודות בולגר, מסר ה-FBI כי האיש הוא דמות מפתח בפשע המאורגן בבוסטון, וכי הוא מבוקש בגין אישומים על השתתפות בארגון פשע מושחתים, סחיטה והלבנת כספים.

ה-FBI מסר כי היוזמה החדשה תעזור להטיל רשת רחבה אחר בולגר, שהנו פושע נמלט מאז שנת 1995. מודעות הפופ-אפ שיכילו את המידע אודותיו יופצו ברשת לייקוס בשפה האנגלית ובאתר terra.com בשפה הספרדית. לייקוס הוא אתר האינטרנט החמישי בדרוג הכניסות אליו בארה"ב, עם כ-37 מיליון מבקרים ייחודיים מדי יום.

פרסום חינם מבוסס רשת, עשוי להפוך לכלי חשוב עבור רשויות החוק, אשר כבר עתה הפכו את הרשת למשאב יקר ערך עבור חקירות. הרשויות מזמנות עתה באופן שגרתי, בעזרת צו בית משפט, רישומים על תנועות הרשת של חשודים מאת ספקי האינטרנט. רשויות החוק בארה"ב אף דוחפות מיזמים הקוראים להרחיב את אפשרויות המעקב האלקטרוני שלהן, כגון מערכת ניטור האי-מיילים הטורפנית. בנוסף דווח גם כי ה-FBI פיתח טכנולוגיית מחשב לאיתור הקלדה, הידועה כ"פנס הקסם", שתפקידה לאסוף ראיות כנגד חשודים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by