ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נקמה מתוקה בטעם ספאם 
 
 המלונה בביתו של המלך   
 
מערכת חיים ברשת

שקים של ספאם, הרים של זבל בדיוור ישיר ושאר קטלוגים. כל זאת ועוד היו מנת חלקו של מלך הספאם האמריקאי, לאחר שאנשים שנמאס להם החליטו לנקום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה הודעות ספאם קיבלתם היום? אם לא קרה שום דבר מיוחד, רוב הסיכויים שלא מעט. אם זה עוזר לכם להתמודד, תדעו שאתם לא לבד. אלאן ראלסקי, הוא איש שיש ביכולתו לשלוח למעלה ממיליארד אי-מיילים ביום, והוא אף נהיה איש עשיר מאוד מלעשות זאת. השבוע הרגיש ראסקין, כמה ספאם יכול להיות מעצבן.

עיתון הדטרויט פרי פרס, דיווח בשבוע שעבר, כי ראלסקי עומד לנקוט בהליכים משפטיים כנגד קבוצת אנשים, ששמה לה למטרה להלחם בספאם, אשר רשמה אותו כמעט לכל רשימת דיוור אפשרית, כדי שירגיש טעמו של ספאם מהו. עכשיו לאחר שהחל ראלסקי לקבל מדי יום ביומו שקים של דואר, פליירים וקטלוגים, ולאחר ששמו נרשם כמעט לכל רשימת דואר זבל אפשרית – מסתבר שמלך הספאם אינו שמח במיוחד להיות בצד הלא נכון של המתרס.

בראיון לעיתון אמר ראלסקי:"הם רשמו אותי לכל מסע פרסומת ורשימת דואר שקיימת, האנשים האלה יצאו מדעתם. הם מטרידים אותי". באתר סלאשדוט דווחו גורמים אנונימיים (שידם, ככל הנראה, בחשה בקלחת) על המקרה ואף תרמו את הכתובת של מלך הספאם, למקרה שמישהו ירצה לשלוח לו דואר.

מערכת חיים ברשת תמהה האם המחתרת האנטי-ספאמית, רשמה את שמו גם לרשימות הדואר אותן הוא מנהל, כך שלמעשה מלך הספאם שולח לעצמו דואר בלתי רצוי?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by