ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעצועים החדשים בגן של גוגל 
 
 המעבדה של דוקטור גוגל   
 
מערכת חיים ברשת

אתר החיפוש גוגל, שכבר מזמן הוכיח כי פשוט אי אפשר שלא לאהוב אותו, נותן היום עוד סיבות לאהוב אותו. שני שירותי חיפוש המבטיחים לגולש שעות של הנאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני שירותים (או אם תרצו: משחקים) חדשים נכנסו לאתר ניסויי המעבדה של גוגל, אשר זכה לכינוי "חצר המשחקים של גוגל". השירותים החדשים מופיעים בחלקו של האתר, בו מזמין גוגל את הגולשים להשתעשע בטכנולוגיות חיפוש חדשות לשם ניסוין.

השירות הראשון אותו מתבקשים שפני הניסוי של גוגל לנסות, מציע לגולשים אפשרות להוריד את הידיים מהמקלדת ולחזות בתוצאות החיפוש שאותם קיבלו, במתכונת של מצגת שקופיות. תוצאות החיפוש יתחלפו במסך מדי חמש שניות, קצב שעליו יוכל לשלוט המשתמש בהתאם לרצונו. אתר הרג'יסטר מציע לקוראיו לנסות את שירות זה בתור תחליף לשומר המסך המסורתי.

השירות השני אותו מציע גוגל מעניין אפילו יותר: שירות מיידי לבדיקת מוניטין האתר עליו ביצעת חיפוש. שירות ציטוטי הרשת (Google Webquotes) מאפשר לגולשים לראות את תוצאות החיפוש, עם ציטוטים מתוך אתרים אחרים, אשר כתבו על תוצאות אלו.

לדוגמה, ניתן לראות מתוך חיפוש על הערך The Church of Scientology, כי הכנסייה הסיינטולוגית עושה מאמצים רבים כדי שהאתר הרשמי שלה יהיה האתר הפופולרי ביותר בחיפוש ערך זה בגוגל. אך לא עולה בידיה של הכנסייה לעצור את האתרים המציעים שלל מידע כנגד הכנסייה, אשר מופיעים במקומות 2,3,5,6 ו-7 בטבלת התוצאות.

ולנו לא נותר אלא לאחל לקוראים שעות של הנאה עם המשחקים החדשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by