ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הבטחון הממוחשב של העוברים המשוכפלים. כותרות הבוקר 

הבטחון הממוחשב של העוברים המשוכפלים. כותרות הבוקר

 
 
מערכת חיים ברשת

והבוקר נגיש לכם סלט שבין מרכיביו ניתן למצוא עוברים משוכפלים, דיון על מצב המידע הממוחשב של מדינת ישראל, משפט העשור בתחום המחשב, וכל זאת על מצע סיבים אופטיים. בתיאבון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סמי הקטן מגלה בפעם הראשונה שהוא שיבוט
 סמי הקטן מגלה בפעם הראשונה שהוא שיבוט   
ארה"ב עוברת לשכפול עוברים

אוניברסיטת סטנפורד האמריקאית הודיעה ביום שלישי על כוונתה לשכפל עוברים אנושיים, והפכה בכך למוסד האקדמי הראשון המודיע בפומבי על כוונתו לאמץ את ההליך הכה שנוי במחלוקת. דווח של אתר wired. ניתן להניח שלבנו של הנשיא בוש, כבר יהיה צבא אמריקאי משוכפל גאה ונאמן, כאשר אבא ימסור לו את השלטון.
 
 
הקבינט ידון בדרכים לאבטחת המידע הממוחשב

עיתון הארץ מדווח הבוקר על דיון, אותו עומד הקבינט המדיני-ביטחוני לקיים היום, אודות התוכנית לאבטחת המידע הממשלתי הממוחשב. הדיון, הנערך על פי המלצותיה של המועצה לביטחון לאומי, נערך על מנת לקבוע תחומי אחריות של הרשויות השונות, לאמוד מהם האיומים העומדים מול מדינת ישראל בתחום זה, ולשמוע סקירה של מצב הדברים כיום, מפי הגורמים המופקדים על הנושא בשב"כ.
 
הדור הבא מביע עניין בחינוך מיני
 הדור הבא מביע עניין בחינוך מיני   
מסנני הגלישה ששומרים על ילדי ארה"ב מטומטמים

לא שזה מפתיע במיוחד, אבל בכל זאת. בני נוער המחפשים מידע באינטרנט אודות אמצעי מניעה, שימוש לרעה בסמים ושאר מידע בנושאי בריאות, נתקל פעמים רבות בחומה בצורה ע"י מערכות הסינון המותקנות בבתי הספר ובספריות הציבוריות, מסננים שהתקנתם הוגדרה כחובה ע"י הממשל השמרן של בוש. כך יוצא שפילטרים שמנפים אתרי פורנו, חוסמים גם אתרים על טיפול באלכוהוליזם, סרטן השד, דיכאון או מחלות מין מדבקות. כנראה הממשל האמריקאי אינו רואה את הצורך של הילדים כיום לדעת דברים. אזרח מודע הוא אזרח מסוכן. דווח של אתר CNET.
 
 
הוא זכאי

במה שמצטייר כמשפט שלו חיכו כולם בתעשיית המחשבים, העיד אמש לראשונה המתכנת הרוסי, דימיטרי סקליארוב, במשפט המתנהל כנגד מעבידתו לשעבר, חברת אלקוםסופט, הנתבעת ע"י חברת Adobe, על הפרת זכויות יוצרים. דווח של אתר הרג'יסטר.
 
האור בקצה המנהרה

ומה נותר לאחר שנגמרה המסיבה הגדולה? אחרי שהבועה התפוצצה ורוב חברות המחשבים באורגון נסגרו, נותרו מונחים מאחור למעלה מ-220,000 קילמוטרים של סיבים אופטיים להעברת מידע, כאבן שאין לה הופכין. דווח של רשת CNN.
 
כמו לגדולים

מסתבר שהמתנה החמה ביותר לחג המולד, אותה רוצים ילדי ארה"ב בגילאים 8-12, אינה בובת משחק או פאזל, אלא דווקא טלפון סלולרי. מעניין אם מישהו מיידע את ההורים על סכנות הקרינה, וממתי הפך הסלולרי למשהו שילדים בכיתה ג' לא יכולים בלעדיו. דווח של אתר wired.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by