ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
על נהרות מאדים שם ישבנו גם שתינו. כותרות הבוקר 

על נהרות מאדים שם ישבנו גם שתינו. כותרות הבוקר

 
 
מערכת חיים ברשת

המים במאדים שאולי יפתרו את הצרות במזרח התיכון, טחנות הצדק האוסטרליות חובקות עולם, ממשלת ארה"ב נגד רכישת תרופות ברשת והפדופילים עולים כיתה. בוקר טוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכונו לפלישה!
 הכונו לפלישה!   
על נהרות מאדים שם ישבנו ושתינו

תצפיות חדשות שנערכו ע"י סוכנות החלל האמריקאית נאס"א, גילו כי מאדים, כך מסתבר, מלא במים. דווח של אתר אננובה. המחקר מניח כי במשך מיליארדי שנים המים הללו פשוט נותרו קפואים על אדמת הכוכב, ובכך סותר החקר את התיאוריות הקודמות כי מאדים היה פעם כוכב חם ורטוב שיכול היה להוות חממה ליצירת חיים.
 
 
צדק אוסטרלי

בית המשפט האוסטרלי, במה שמסתמן כקביעה תקדימית, שעוד תכה גלים בעולם האינטרנט, קבע אמש כי איש עסקים אוסטרלי, יכול להגיש תביעת דיבה כנגד חברה פיננסית היושבת בארה"ב, על פרסום כתבה שהופצה ברשת האינטרנט. התקדים הוא בכך שביהמ"ש לא קיבל את טענת המתגוננים שהכתבה פורסמה מארה"ב ובכך קבע כי עבירות שנעברו ברשת האינטרנט, אינן ערטילאיות כבעבר. דווח של ה-BBC.
 
ארוחת בוקר של אלופים
 ארוחת בוקר של אלופים   
ואל תשתה לי חשיש

ממשלת ארה"ב ייעצה אמש לצרכנים שלא לרכוש תרופות מסוימות דרך רשת האינטרנט, שעלולות לסכן את המשתמשים בשימוש לא נכון. מחלק התרופות, ה-FDA, הורה לסוכני השטח שלו להחרים את התרופות המיובאות מחוץ לארה"ב, שאותם הם מוצאים. דווח של רויטרס.
 
 
הפדופילים עולים כיתה

פדופדילים ברשת האינטרנט מוצאים טכניקות חדשות כדי לטשטש את עקבותיהם, כך טוען ראש היחידה למניעת פשעי היי-טק בבריטניה. המפקח הראשי לס הינדס, הזהיר אמש על קיומם של אתרים של צפייה בפורנוגרפית ילדים בתשלום, הממוקמים על גבי שרתים משותפים, לאחר שמקימי האתרים גנבו גישה לשרתים אלו. דווח של אתר הרג'יסטר.
 
מלחמה היא שעתו היפה של הבלוג

רשת CNN שלטה ללא עוררין במרחב התקשורתי במלחמת המפרץ בשנת1991. הבלוגים ורשת האינטרנט כנראה ייקחו את התפקיד, אם תחליט ארה"ב להפיק סרט המשך. דווח של אתר רויטרס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by