ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דרו קאם 

דרו קאם

 
 
אודליה ברקין

לראשונה בטלוויזיה, פרק מה"מופע של דרו קארי" מלווה במצלמת אינטרנט שעוקבת מזווית שונה אחר ההתרחשויות. את הפרק אי אפשר יהיה לראות בארץ. את מצלמת הרשת - ביום רביעי בשלוש לפנות בוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המופע של דרו קארי. אלופים בגימיקים (רויטרס)
 המופע של דרו קארי. אלופים בגימיקים (רויטרס)   
היום, יום רביעי, ישודר בארצות-הברית פרק מיוחד בסידרה "המופע של דרו קארי": בפרק, נבחר דרו, אחראי כוח האדם בכל-בו ווינפורד לאודר, לככב באתר אינטרנט פרטי הממומן על ידי הכל-בו. מצלמת אינטרנט מלווה אותו לכל מקום והגולשים יכולים לצפות באתר האינטרנט של דרו במקביל לשידור הפרק. המצלמה, תשדר הפתעות שלא ייכללו בפרק עצמו, להנאת הגולשים בכל העולם.

את הפרק לא נוכל לצערנו לראות בישראל, אבל את המצלמה שמלווה את דרו לכל אורך הפרק נוכל ועוד איך. הפרק ישודר, בשעה 21:00 על פי שעון ניו יורק, שזה שלוש לפנות בוקר על פי שעון ישראל. מומלץ להשתמש ב-WINDOWS MEDIA PLAYER כדי להגיע לאיכות הצפייה הטובה ביותר. וגם אם אין לכם כוח לחכות עד אז, כבר עכשיו יש באתר קטעי פריוויו משעשעים מהחזרות לפרק ומההכנות אליו.

 
קארי וצוות התוכנית שלו אלופים במציאת גימיקים והכנסתם לשידור. בפרק מיוחד שהוקדש לאחד באפריל הוטלה על הצופים משימה נושאת פרסים: למצוא את כל הטעויות ששובצו בפרק. בהזדמנות אחרת העביר דרו את הפרק הראשון של העונה בשידור חי פעמיים, כל פעם בשעה אחרת, בשל הפרשי השעות שבין החוף המערבי לחוף המזרחי בארצות הברית. והגימיק החדש הוא כאמור מצלמת-אינטרנט שמלווה את הפרק החדש.

"המופע של דרו קארי " על פי רעיון של קארי עצמו, הוא קומדיית-מצבים שנושאה הוא הווי חייהם של ארבעה חברים שגרים בקליבלנד , אוהיו. הם בעיקר שותים בירה, מסתבכים בצרות ומקטינים ראש בעבודה. גירסה פרובינציאלית של סיינפלד? לא נכחיש זאת.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by