ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט תחזיר לנו את הביטחון 

מיקרוסופט תחזיר לנו את הביטחון

 
 
מערכת חיים ברשת

הסכם רישוי התוכנה הגדול ביותר שנחתם אי פעם בישראל: צה"ל ומערכת הביטחון חתמו עם מיקרוסופט הסכם רכש תוכנה בהיקף של 100 מיליון דולר לתקופה של 3 שנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת הביטחון ומיקרוסופט חתמו על הסכם אסטרטגי בהיקף של כ- 100 מיליון ₪ לרכש תוכנות, הטמעה תמיכה ושירותים לתקופה של 3 שנים. ההסכם כולל את מערכי המחשוב של צה"ל ומערכת הביטחון. כ- 70 אחוז מהרשיונות מיועדים לשרתים ארגוניים.

בהסכם רישוי תוכנה הגדול ביותר שנחתם אי פעם בישראל היו מעורבים גורמים בכירים ביותר במיקרוסופט העולמית. מערכת הביטחון קיבלה הנחה משמעותית בשל איחוד הרכש לכל הגורמים תחת הסכם רכש ותשיג חסכון כספי ניכר. אך מאיפה הכסף בכלל, תשאלו? בעיתון האינקוויירר טוענים שהרוב ימומן מכספי הסיוע של ארה"ב.

במסגרת ההסכם תבסס מערכת הביטחון את כל תחום אבטחת המידע שלה גם על פתרונות מיקרוסופט, ואנחנו כבר יכולים לראות את ההאקרים של העולם הערבי מחככים ידיים בהנאה. חטיבת השירות של מיקרוסופט ישראל תספק שירותי תמיכה למערכת הביטחון כלקוח מועדף.

"אנו גאים על חתימת הסכם אסטרטגי בהיקף כזה ומודים על האמון שניתן בנו ובמוצרי מיקרוסופט" אומר דני ימין, משנה למנכ"ל מיקרוסופט ישראל. "מערכת הביטחון היוותה תמיד ראש חץ באמוץ טכנולוגיות מתקדמות והסכם זה מהווה הכרה ברורה בפתרונות של מיקרוסופט וביחס עלות התועלת האטרקטיבי שלהם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by