ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יעל שטרנהל אאוט, תחי יונית לוי 
 
 יורשת העצר? יונית לוי בתור הפנטזיה של אבנר   
 
עידו קינן

אבנר שוורץ תפס נישה זנוחה באינטרנט הישראלי: אתרים על המגישה של חדשות ערוץ 2, יונית לוי; הוא התגייס למשימה ובנה אתרון, שעשוי להתרחב אם יהיה ביקוש; 'אני מאשים', מקים אתר יעל שטרנהל: "יש מקום לכו-לן!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טרנד שחלף? שטרנהל באתר של "אני מאשים"
 טרנד שחלף? שטרנהל באתר של "אני מאשים"   
יונית "הקרחון" לוי נבחרה להחליף את מיקי "מיליון דולר" חיימוביץ' בכס מגישת חדשות ערוץ 2. אתרון חדש שנבנה לכבודה מאיים לגדול, להתרחב ואולי אפילו לגמד את אתר הסגידה ליעל שטרנהל, הנמסיס-לשעבר מערוץ 1.

שטרנהל הנחתה בעבר את חדשות ערוץ 1 ועזבה ללימודים בארה"ב. בזמן שהגישה בערוץ 1, זכתה לאתר הערצה בשם "ישודך אני מאשים ליעל שטרנהל", אותו הקימו הלמו ו"אני מאשים", שמו הבדוי של המעריץ.

שמה של שטרנהל הועלה כאחת המחליפות האפשריות למיקי חיימוביץ', שעזבה את חדשות ערוץ 2 לטובת איחוד עם בן-זוגה הטלוויזיוני, יעקב איילון, בחדשות ערוץ 10. "אני לא חושב שיש לי מה לפעול בעניין", אמר "אני מאשים" בראיון שהתפרסם בניוזלטר חיים ברשת. "לצערי הרב,לא כ"כ נעים להודות, יעל ניתקה איתי את הקשר (הווירטואלי) מאז שנסעה ללמוד בחו"ל. גם כתובת המייל האותנטית שהיתה לה – הוקפאה, כך שלמעשה כיום אין לי שום יכולת להעביר לה מסרים".
 
 
בסופו של דבר, כאמור, נבחרה יונית לוי לתפקיד. אבנר שוורץ, תיכוניסט בן 16 מראשון-לציון, לא הצליח למצוא באינטרנט די מידע עליה. במקום לבחור בשיטת השרה-לשעבר דליה איציק ("מישהו צריך לעשות משהו"), החליט לקום ולעשות מעשה: הוא הקים אתר לה אינטרנט, "במטרה לכבד את מי שצפויה להיות מלכת המסך החדשה", כפי שכתב שם. זה לא האתר הראשון שלו: לטובת חברי כיתתו, הוא בנה אתר להעלאת חומרי לימוד, שם אפשר למצוא סיכומים, מחברות סרוקות וחומרים למבחנים.

"אני אחד שנורא מתוסכל מזה שאין באינטרנט הרבה חומר שאנשים רוצים לראות, במה שקשור לישראל", הסביר שוורץ, שמודה שאתר יונית לוי שלו הוא רק התחלה צנועה ("זה אתרון. הוא מורכב ממעט מאוד עמודים ועמה תמונות"). עם זאת, נראה שהוא נמצא עם היד על הדופק של הגולש הישראלי: האתר, שעלה בשבת שעברה ופורסם בפורומים בלבד, זכה לדבריו למאות כניסות בתוך מספר ימים.

אתה מתכוון להרחיב את האתר?
"אם יהיה עם מה להרחיב אותו – אז כן. אני מקווה שזה יתפוס תאוצה. אני מקווה שיהיו גם קטעי מדיה. זה גם פונקציה של פרסום – פורומים זה קצת מוגבל".

שוורץ מכיר את האתר של "אני מאשים", אבל לא מעכל: "הוא אמור להיות הומוריסטי, לא כל כך הבנתי מה המטרה שלו".

"האתר שלי לא היה בדיוק אתר הערצה, למרות שכך הוא התפרש", הסביר היום "אני מאשים". "האתר שלי ניסה לקדם רעיון מסויים, ולשם כך נעזר בכוח של הרשת ובגולשים: עצומות, מכתבים לרשות השידור, סקרים וכד', והכל למען הקמפיין 'תשודך יעל'".

מה דעתך על האתר של שוורץ? האם יתפתח פה דו-קרב אינטרנטי עד המוות?
"אין מקום למלחמות וירטואליות, יש מקום באינטרנט לכו-לן... תמסור לו את ברכתי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by