ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ספאם – עולם הולך ונעלם 
 
 האם יקיץ הקץ על קציץ הבשר האלקטרוני?   
 
מערכת חיים ברשת

חדשות טובות: סקר שנערך בארה"ב קובע כי הרבה פחות ספאם מציף את תיבות הדואר של עובדי המשרדים. מסתבר שככל נראה אנשים התחילו למחזר זבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות שפע ההצעות להתעשרות מהירה וויאגרה צמחית המגיעות השכם וערב למחשביהם הפרטיים של אנשים, עובדי המשרדים בארה"ב מדווחים כי לאחרונה הם מקבלים יחסית מעט הודעות אי-מייל בלתי רצויות (או בעברית תקנית: ספאם) במקום העבודה. כך לפי דו"ח שהתפרסם ביום ראשון.

מחצית מהנשאלים בסקר, אשר בוצע ע"י "פרוייקט פיו לאינטרנט ודרך החיים האמריקאית", אמרו כי האי-מייל הוא חיוני לעבודתם, חוסך להם זמן, משפר את עבודת הצוות שלהם ועוזר להם לתקשר עם יותר ויותר אנשים.

חלק קטן מהנשאלים התלונן על כך כי נפח הספאם גדל פי שלוש השנה. האמריקאי הממוצע קיבל השנה 2,200 הודעות ספאם, וצפוי לקבל 3,600 כאלו בשנת 2007, כך לפי Jupiter Research חברה לייעוץ טכנולוגי. אך בעוד ספאם מהווה בעיה עבור משתמשי האי-מייל הביתיים, הוא אינו מעכב אותם בעבודה.

יותר ממחצית מ-1,003 האנשים שנסקרו טענו כי הם אינם מקבלים כלל ספאם באי-מייל המשרדי. 19 אחוז נוספים מסרו כי פחות מאחד מכל עשרה אי-מיילים שהם מקבלים הוא ספאם. אחת מכותבות הדו"ח אמרה כי היא די הופתעה מהממצאים.

"אנו התחלנו את הסקר בציפייה למצוא את תחילתה של מגמה כנגד האי-מייל – לא רק ספאם, אלא גם נגד צמיחת כמויות האי-מייל על כל סוגיו", אמרה דבורה פלווס, מכותבות המחקר. "לעומת זאת, מצאנו כי רוב העובדים האמריקאים מרוצצים מהתפקיד שהאי-מייל משחק במקום עבודתם, וכמעט שלא מצאנו עדויות לתחושה של התפכחות מאשליה".

ספאם, כך מסתבר לפי הסקר, יופיע הרבה יותר בתיבות הדואר האישית, כשאחד מכל שלושה מהנשאלים מסר כי שני שלישים מהאי-מייל שקיבל היה הודעה מסחרית בלתי רצויה. כותב שורות אלו עדיין נמנה כנראה מהאסכולה הישנה של משתמשי הרשת: אחד מכל ארבעים ושניים אי-מיילים הפוקדים את תיבתו, אינו ספאם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by