ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שירים ששלחתי לאהובתי ב-SMS. כותרות הבוקר 

שירים ששלחתי לאהובתי ב-SMS. כותרות הבוקר

 
 
מערכת חיים ברשת

המנצחת הגדולה בתחרות שירי ה-SMS, הרכבת שתעיף אותכם ב-400 קמ"ש והקרחונים שנמסים להם ומבטיחים שהולך להיות פה רטוב. בוקר טוב לכולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מצחך מתחרז עם אברך (שיר שלא זכה בתחרות)
 מצחך מתחרז עם אברך (שיר שלא זכה בתחרות)   
דוז פואה ל-SMS

שיר אהבה זכה השנה בתחרות שירי הודעות הטקסט, שערך עיתון הגארדיאן הבריטי זו השנה השניה. דווח של ה-BBC. אמה פאסמור, בת 34 מלונדון, זכתה במקום הראשון בפרס כספי של 1,500 ליש"ט עבור שירה נטול הכותרת, אותו חיברה ושלחה דרך מכשיר הטלפון הסלולרי. יותר מ-5,000 שירי טקסט נכנסו לתחרות, ומתוכם נבחרו חמישה ע"י פאנל שופטים. חמשת השירים הנבחרים נשלחו בחזרה ב-SMS לכל המתחרים הראשונים, והם אלו שבחרו את השיר הזוכה.


I left my pictur on th ground wher u walk
so that somday if th sun was jst right
& th rain didnt wash me awa
u might c me out of th corner of yr i & pic me up

 
 
הנה באה הרכבת... והנה היא חלפה

רכבת הנוסעים הראשונה בעולם המשתמשת בריחוף באוויר ע"י מגנטים תתחיל בפעולתה ב-1 בינואר 2003 בשנחאי, כך מסרו גורמים רשמיים בסין. הרכבת הצליחה לגמוא 500 ק"מ בשעה בניסוי שנערך והיא עומדת להוביל נוסעים במהירות של עד 400 קמ"ש. רכבת ה-Transrapid 08 תוביל נוסעים מנמל התעופה הבינלאומי פודונג לאזור העסקים של שנחאי, מרחק של 30 קילומטרים. היא תעבור מרחק זה בשבע דקות בלבד. "זו עומדת להיות הרכבת המסחרית המהירה ביותר בעולם", אמר דובר מטעם Transrapid, החברה הגרמנית שבנתה את הרכבת למגזין הניו סיינטיסט.
 
קרחונים נמסים

ואם חשקה נפשכם להתעודד על הבוקר, מדוע לא תצאו לשחות? במיוחד תושבי ערי החוף מבין קוראינו. מדענים מדווחים על כך כי קרחונים באוקיינוס הארקטי ובגרינלנד נמסו בקיץ האחרון בקצב שיא. ההפשרה, אשר מספקת הוכחה לתהליך ההתחממות המהיר בקוטב הצפוני, נעוץ בחלקו בשינויי מזג אוויר טבעיים, אמרו החוקרים. אולם גם שינויים סביבתיים מעשה ידי אדם, כגון הרס שכבת האוזון ופליטת פחמן דו חמצני, יכלו להשפיע במידה רבה על התפשטות התופעה. דווח של הסטרייט טיימס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by