ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שירותי הורדת המוזיקה עם שיר חדש בלב. בוקר טוב 

שירותי הורדת המוזיקה עם שיר חדש בלב. בוקר טוב

 
 
מערכת חיים ברשת

התחממות גלובלית, פדופיליה ברוסיה, חוויות בתחנת החלל ושיר חדש בלב. כותרות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לנגן זה נפלא – לנגן בתשלום זה אלוהי
 לנגן זה נפלא – לנגן בתשלום זה אלוהי   
שירותי המוזיקה בתשלום מתכוננים להרמת מסך

לאחר מאבק ארוך, רצוף בכישלונות צורמים, תסכול וחוסר עניין מצד הקהל, מתכוננים שירותי המוזיקה המסחריים באינטרנט לסיבוב הבא. השירותים המסחריים נערכים עתה לקראת השנה הבאה ורואים בה מערכה שנייה קריטית של מופע גדול בהתהוותו. דווח של רויטרס. לאחר שנה בה הפציעו לעולם שירותים כגון Pressplay ו-MusicNet המגובים על ידי חברות המוזיקה הגדולות, הצליחו שירותים אלו לספוג אש מכל כיוון על ידי אוהדי מוזיקה אשר השוו אותן עם שירותי החינם הקיימים בשוק. אך לאחר סיבוב התחמשות (בעיקר בשירים חדשים וחוקיים) נוסף, מרגישים עתה שירותים אלו מוכנים יותר להתמודד עם יורשיה של נאפסטר המנוחה.
 
 
פורנוגרפיה זה עניין של גיאוגרפיה

המשטרה ברוסיה מסרה השבוע כי המדינה הפכה להיות מקור ראשי לפורנוגרפיית ילדים באינטרנט. דובר רשמי בכיר מטם המשרה, דימיטרי צ'פצ'וגוב, אמר כי קבוצות פשע מחוץ למדינה, החלו לנצל את פרצות החוק הקיימות ברוסיה, אשר למעשה אינן אוסרות על פורנוגרפיית ילדים. צ'פצ'וגוב אמר כי בשנה זו בלבד מצאו אנשיו למעלה מ-3,000 אתרי אינטרנט המכילים תמונות פורנוגרפיות המערבות ילדים. המשטרה מאמינה כי רק חלק קטן מהתמונות צולם הלכה למעשה ברוסיה, אשר משמשת מקלט חוקי עבור הפדופילים. דווח של ה-BBC.
 
ושבו בנים לגבולם

מעבורת החלל האמריקאית "אנדובר" חזרה לכדור הארץ לאחר עיכוב בן שלושה ימים בשל תנאי מזג אוויר קשים. המעבורת נחתה בקייפ קנברל שבפלורידה, כשעל סיפונה שני אסטרונאוטים אמריקאים ושני קוסמונאוטים רוסים, אשר בילו תקופה בת שישה חודשים בתחנת החלל הבינלאומית. המעבורת יכלה לנחות אך ורק לאחר התבהרות השמיים, בפעם הראשונה מזה כמה ימים, ואישור הנחיתה שנתנה נאס"א. משימה זו של המעבורת החלה ב-23 בנובמבר, והייתה בעיקר לצורך החלפת הצוות המאייש את תחנת החלל. דווח של קול אמריקה.
 
 
התחממות גלובלית זה לא כיף – גם לצמחים

השתנות תנאי מזג האוויר בעולם צפויה לכלול גם עליה בשיעורי הפחמן הדו חמצני באטמוספירה, ומחקרי מעבדה קודמים שנערכו העלו השערה כי הדבר יביא להגברת גדילת הצמחים. אולם מסתבר שכנראה לא כך הדבר. מחקר חדש בקליפורניה גילה כי כאשר גורמים נוספים הקשורים בשינויי מזג האוויר העולמי מתווספים לסביבות הגידול של הצמחים, הפחמן הדו חמצני פועל למעשה כמעכב ומונע גדילה. המחקר, המופיע בגיליון השבוע של הירחון "מדע", חיקה את התנאים הצפויים מהתחממות גלובלית ב-128 חלקות אדמה שונות באדמות המרעה של קליפורניה. דווח של סטרייט טיימס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by