ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ותודה שגלשתם אל-על 
 
 אח, כשבבול היה חור   
 
מערכת חיים ברשת

מה זה מטוס אתם כבר יודעים. אי-מייל כבר יצא לכם לפגוש בחיים שלכם. עכשיו הם מתחתנים, וכל הארץ (והשמיים) ששון ושמחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנה זה מגיע. אחרי שהאוטו קיבל דיבורית והפך למשרד, אחרי שחיבור האינטרנט בבית הרס כל סיכוי למרחב פרטי מנותק, הנה מגיע חיבור האינטרנט למטוסים. לא עוד ארבע עד ארבע-עשרה שעות של סרטים גרועים וספרים טובים, אלא המשך ישיר של חיי המשרד, גם בגובה של 40,000 רגל מעל פני הים. אי-מיילים, תוכנות ניהול מקוונות ומה לא. ואתם בכלל חשבתם שאתם באיזה נופש.

מפתחת הטכנולוגיה המשובבת היא לא אחרת מאשר בואינג האמריקנית, הגדולה שמרכיבות המטוסים, שכבר סיכמה עם שלוש חברות תעופה על סדרת מבחנים של הטכנולוגיה החדשה, החל מראשית השנה הבאה. ה-BBC מדווח כי בתחילה ינסו את החיבור האווירי החדש נוסעיהן של בריטיש איירווייז הבריטית ולופטהאנזה הגרמנית, ובהמשך 2003 יוכלו גם נוסעי SAS הסקנדינבית ליהנות מהסיוט. גם חברת התעופה הלאומית של יפן שוקלת הצטרפות.

במאי השנה נשלח המייל הראשון אי פעם ממטוס לאדמה דרך שירות רשת מהיר. המייל נשלח ממטוס 747 של לופטהאנזה, כשזה היה מעל צפון האוקיינוס האטלנטי, בטיסה רגילה בין פרנקפורט לוושינגטון.

על פי סקרי שוק שערכה התאחדות התחברותה האווירית, כמחצית מהטסים בטיסות מסחריות יהיו מוכנים לשלם לתמורת הזכות להתחבר לרשת במהלך הטיסה. חלק מהפתיים אף הצהירו כי יהיו מוכנים לשלם סכום של 20 דולר או יותר תמורת השירות. בריטיש איירווייז צפויה להכאיב אפילו לנדיבים שבטסים, כשתגבה 20 ליש"ט. לופטאהנזה הודיעה כי בתקופת המבחן יוענק החיבור בחינם. גם כך המחיר יקר מדי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by