ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גברת, זה לא פת"ח 
 
 מארה על ראש הגולשים   
 
מערכת חיים ברשת

מישהו החליט לשלוח לטרוריסטים של אל-קאעידה את הוראות הפעולה לפיגוע הבא שלהם, שהיה אמור להתבצע ב"יום ללא קניות" האחרון. או שלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרחי המערב מבועתים מכל דבר שמריח כמו אל-קאעידה, ויש מי שנכון לנצל את הבעתה הזו כדי לסגור חשבונות ישנים. כך למשל הופיעו בסביבות ה-25 בנובמבר מאות הודעות בקבוצות דיון שונות ברשת, שנדמו כאילו הן הוראות ששולחים מפקדים בקואליציית הטרור המוסלמית לפעילים בשטח, לקראת הפיגוע הבא.

הכותרת של כל אחת מההודעות הללו כללה שם ערבי כלשהו ואחריו המילים "המתקפה הבאה של אל-קאעידה ביום ללא קניות". בגוף כל אחת הופיע שוב שמו של ה"פעיל", אחריו הביטוי "השבח לאלללה", ומתחתיו מספר שורות של אותיות ומספרים, לכאורה קוד מסתורי המסביר לטרוריסט הממוען כיצד לפגע והיכן.

"הייתכן כי מדובר בשליח המתריע על התקפת טרור? אולי הרשויות (המשרד לביטחון פנים וכדומה) צריכים לדעת על זה?", שאל אזרח אמריקני מודאג בקבוצת דיון של תרבות יהודית.

אלא שלעולם המערבי שלום (פלוס מינוס כמה פצצות בחנויות איקאה), ועל פי אתר Wired, ככל הנראה לא מדובר כאן אלא בניסיון להשמיץ פעיל אנטי-ספאם, שכתובת המייל שלו היא זו שהופיעה כמקור הקוד הסודי והנורא. אנדרו גירת', החבר בקבוצה המוחקת מדי יום אלפי ספאמים מקבוצות הדיון ברשת, על מנת לאפשר בהן סוג של דיון, שכמובן הכחיש כל קשר למיזכרים החשודים, לא הואיל לשתף את הציבור עם רשימת החשודים האישית שלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by