ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
השגיאה של המפרסמים 
 
 נראה לכם מוכר?   
 
מערכת חיים ברשת

בארה"ב החליטו לשים קץ לפרסום השקרי באינטרנט. תביעה הוגשה כנגד חברה שהציגה באנרים שהתחזו להודעות שגיאה של המחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבית המשפט המחוזי בספוקיין, וושינגטון, הוגשה בשבוע שעבר תביעה ייצוגית כנגד חברת Bonzi Software, היוצרת של פרסומות המתחזות להודעות שגיאה. כל מי שגלש ברשת האינטרנט בשנתיים האחרונות, ודאי נתקל במודעות אלו אלפי פעמים. דווח של אתר הרג'יסטר.

מגישי התביעה הייצוגית, משרד עורכי דין הנקרא לוקינס ואניס, טוענים בכתב התביעה כי חברת Bonzi השיגה מיליוני כניסות לאתר האינטרנט שלה בצורה שקרית ומטעה, תוך שימוש בהפצת עשרות מיליוני מודעות באנרים המתחזות להודעות שגיאה אותנטיות של המחשב.

התביעה מציינת כי תוך שימוש בתיבות הדיאלוג המזויפות שהעניקו למשתמשים התמימים את האשלייה כי משהו נפגם במחשב שלהם, השיגה Bonzi במרמה מיליוני משתמשי אינטרנט. ראוי לציין שרוב המשתמשים, הפסיקו את כל מה שהם עשו עד אותו הרגע על המחשב, כדי להגיב להודעת השגיאה השקרית, ומצאו עצמם, חטופים, הלכה למעשה, בתוך אתר החברה הנתבעת.

גם בישראל, החלו גופים מסחריים להשתמש בז'אנר הפרסומות הנ"ל, אולם חברת אינטרנט זהב, הגדילה לעשות ובמקום להשתמש בבאנר שקרי אך לאו דווקא אלים, החליטה להפחיד את גולשי הרשת העברית ולהציג בפניהם את סיוטו של כל משתמש מחשב, מסך המוות הכחול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by