ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אי-מייל קורא לגנב. כותרות הבוקר 

אי-מייל קורא לגנב. כותרות הבוקר

 
 
מערכת חיים ברשת

האי-מייל שמודיע לפורצים שאתם לא בבית, המכירה הפומבית שיצאה משליטה, רמאויות ברשת ושידור חי של ליקוי החמה. בוקר טוב רשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי שומר על הבית כשאתם בחופשה?
 מי שומר על הבית כשאתם בחופשה?   
פרצה (אלקטרונית) קוראת לגנב

עובדי משרדים מוזהרים בימים אלו (לקראת עונת החגים בעולם הנוצרי) שלא להוציא אי-מיילים המודיעים כי הם נמצאים "מחוץ למשרד". לפי גוף טכנולוגי הנקרא Corporate IT Forum חלק מ-120 חבריו דיווחו כי פושעים קונים רשימות של כתובות אי-מייל, כדי לברר פרטים מי מבעלי תיבות האי-מייל נמצא בחופשה, כך שביתו מוכן ומזומן לפריצה לרגל החגים. דווח של ה-BBC.
 
 
ביהמ"ש הוציא צו הגבלה כנגד איימסטר

שופט בית משפט המחוזי באילינוי הוציא צו מניעה זמני המחזק צו קודם, כנגד שירות ה-P2P איימסטר, כך מסרו לרויטרס גורמים מתעשיית ההקלטות אמש. הצו, מורה על איימסטר, הידועה גם כמדסטר, להשבית או לנתק מיידית את כל המחשבים, כולל שרתים, המשמשים כל מערכת או שירות בבעלות או בשליטת איימסטר. הצו יהיה אפקטיבי עד ה-22 בדצמבר או עד להודעה חדשה מביהמ"ש. יש לציין כי הבחירה בתאריך זה אינה מקרית, שכן גורמים בתעשיית ההקלטות, אינם מעונינים שלמשתמשי הרשת תהיה אפשרות להוריד שירים בזמן חופשת חג המולד, שילכו להעיף אחד על השני כדורי שלג, ויקנו דיסקים חוקיים בהרבה כסף.
ג'ון דיפ, מייסד איימסטר, נמנע מלהגיב.
 
 
ליקוי חמה ברשת

מסך המחשב שלכם יכול להביא לכם הצצה בליקוי החמה העומד להתרחש בשעות הקרובות, אם שידור הרשת המתוכנן יעלה כמו שצריך, כך מדווח אתר CNET.חברת Magical Science מדרום אפריקאה העוסקת בעזרי חינוך לילדים הודיעה על כוונתה לשדר תמונות חיות של האירוע האסטרונומי המרגש על גבי רשת האינטרנט. ורק כדי להבהיר את הנושא, השירות עומד לעלות כ-$10.
 
 
הפראיירים רק מתחלפים: רמאויות ברשת

בכתבה לרגל עונת הקניות הקרבה, מדווח אתר wired על הגל החדש של הונאות הרשת. כללי זהירות, וסיפורים מרגשים של אנשים שניסו לחפש עסקה זולה במיוחד, והפסידו את כספם לנוכלים וירטואליים.
 
היסטרית אמינם: המכירה הפומבית יצאה מכלל שליטה

וכנראה במה שנהפך למסורת ברשת, עוד בית שבו התגורר הזמר אמינם מוצע למכירה פומבית, גם הפעם באתר eBay. אלא שהפעם מסתבר, הדבר יצא מכלל שליטה, ומעריצים נלהבים החליטו "לפוצץ את הקופה" כאשר הגישו הצעות מחיר, האחת בסך 99 מיליון דולר והשניה בסך 20 מיליון דולר. שתי ההצעות שלא היו רציניות במיוחד, הוסרו ע"י בעל הנכס, המעוניין כנראה במכירת הבית, יותר מאשר בדחקות של מעריצים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by