ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פגיעה ברגשות המאמינים. הבוקר ברשת 

פגיעה ברגשות המאמינים. הבוקר ברשת

 
 
מערכת חיים ברשת

מחשבים בריטים שעושים בעיות, האח של ישו לא עונה, מכונה סקוטית שעושה גשם, סאן נכנסת לסלולרי ו-AMD נכנסת באינטל. עוד בוקר קדחתני בחייה של הרשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אח שלו, הכל טוב?
 אח שלו, הכל טוב?   
זה בכלל הקבר של אלביס

בפינת האקסטרים לואו-טק, גוברים הקולות הספקניים באשר לאותנטיות של קבר אחיו של ישו, שנתגלה בישראל והובא לטורונטו. חלק מאנשי האקדמיה שבדקו את ממצא טוענים כי מדובר בזיוף, שומו שמיים.


האייטיז ניצלו

וטיפה קרוב יותר: פרויקט "יום הדין" של ה-BBC, בו תועדו למעשה חייהם של הבריטים החביבים בשנות השמונים, ונשמר וידאו-דיסקים באמצעות מחשבי Acron עתיקים, היה בלתי נגיש עד לפני מספר ימים. נדמה היה שכמויות המידע העצומות שנשמרו עליו ייאלצו להיוותר כלואות בתוך הדיסקים, אותם לא הצליחו מחשבים חדשים יותר לקרוא. עד שבאו כמה חוקרים ולמרבה השמחה כתבו אמולטור ששחרר את המידע בן 20 השנים. לספרים שבספריית ה-BBC זה לא היה קורה.
 
מחזמר ארצישראלי עתידני
 מחזמר ארצישראלי עתידני   
טפטוף כבד

האם בעוד כמה שנים יהיה המזרח התיכון מקום גשום ופורח? זה יכול לקרות, אם סטיבן סאלטר, פרופסור מאוניברסיטת אדינבורו, יצליח לבנות את מכונת הגשם שלו. המכונה, שלשם יצורה קיבל סאלטר מענק מממשלת בריטניה, שואבת מים מהים והופכת אותם לאדים, אותם היא משחררת אל האוויר, כדי שיצטברו לכדי עננים. אשרי המממן.
 
 
הנה באה הסאן

סאן חתמה על הסכם עם China Unicom, והשתיים תפתחנה ביחד טכנולוגיית מידע לטלפונים סלולריים. זו הכניסה הראשונה של סאן לתחום מערכות ההפעלה והמידע הסלולריות, בו נמצאות מתחרותיה (מיקרוסופט, IBM) מזה שנים מספר.


32 כפול 2 שווה...

במאבק הבלתי מתפשר בין שתי ענקיות השבבים, אינטל ו-AMD, מתכוונת האחרונה להשיק שבבי 64-bit, שלטענת הקטור דה רואיז, מנכ"ל החברה, יתמחרו כך שיתחרו בשבבי ה- 32-bit הנוכחיים, יתאמו לטכנולוגיות חדשות, ומאידך יפגינו ביצועים משופרים בהרבה. ולמשדרגים היתה שמחה וצהלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by