ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הקץ למיזנתרופיה 
 
 אולי אתה בא איתי לאיזה דרינק, חמודי?   
 
אחי רז - כל מדור פגז!

טוב, לא ממש, אבל הפעם עושה המדור ניסיון (כושל במקצת) להיות נחמד לאנשים שבמשרד, ולנסות לאתר שותפים פוטנציאליים לדרינק של אחרי העבודה - רצוי כאלה שלא מדברים הרבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבירות העולם המודרניות, כמו לונדון, ניו יורק וברלין, השתיה עם חברים אחרי העבודה היא מוסד מבוסס ומכובד, ששום יום אינו שלם בלעדיו.

כאן אצלנו, לעומת זאת, כמעט בלתי אפשרי למצוא מספיק אנשים שראוי לבזבז עליהם את דמי השתיה המגוחכים שמשתינים עלינו בתיעוב מהחלונות הגבוהים, וגם אם מצליחים אך בקושי לקושש כמה קולגות שכאלה, המושג שלהם על לצאת לשתות מסתכם תמיד באותה כוס של חלב פושר ותערובת חומה ודלוחה שאותה הם מכנים בחיבה "קפה".

חבל מאוד, כי יש מעט מאוד דברים מהנים יותר מסשן שתייה ארוך בחברה טובה בסיומו של יום עבודה מפרך. למעשה, הבילויים הלא-יחידניים היחידים שאני מצליח להעלות בדעתי כרגע שמהווים אלטרנטיווה ראויה לערב בפאב, הם ארוחת צהריים במסעדת השניצלים שלמטה, וטיסה בשמי הארץ עם כרישי הנדל"ן הבולטים של אזור המרכז.

האלכוהול, להבדיל מהמשקאות המבוססים על חלב מוקצף, מקרב לבבות, מסיח את הדעת ממצוקות היום-יום, מעתיר ומשפיע טוב לב, שמחה ושלווה על כל הלוגמים ממנו. כל אלה משפרים את דינמיקת העבודה עם עמיתינו ואמורים להפוך את סביבת העבודה לנעימה בהרבה.

אך כיצד נאתר את מעט האנשים שאנחנו מוכנים להשקות בסיבובים על חשבוננו? איפה הם, אותם אבירים רחבי לב, שנוכל לסבול למשך כמה שעות במסבאה זרה ולא ידידותית? איך נזהה את הניצוץ הדהוי בעיניהם הכבויות של רעינו הפוטנציאליים?

לצערנו, רוב הסיכויים הם שלא נמצא כאלה במשרד. מחקרים מהימנים שנעשו בנושא בארה"ב, שם יש הרבה יותר אנשים נחמדים - גם באופן יחסי לגודל האוכלוסיה, גילו כי ל-83% מהנשאלים שעברו את גיל 23, אין סבלנות להכיר אנשים חדשים. גם בלי תואר בסטטיסטיקה, אפשר להקיש מזה שגם אם צירוף מקרים מזהיר יביא לכך שתמצאו אדם מהמם שראוי לבוא במעגל חבריכם, סביר להניח שהוא עצמו יוותר על התענוג מבלי להקדיש לכך מחשבה שנייה.

אם אתם בכל זאת אופטימיים בצורה מוגזמת ומאמינים באני שלכם וביכולת לתעל את הפנימיות המבריקה שלכם למציאת תאומי נפש, להלן כמה עצות מועילות למציאה ומיצוי אופטימלי של מאגר הגנים ההולמים שבקומה:

1. אנשים הגונים לא מדברים הרבה על עבודתם, על המשימות העומדות בפניהם, או באופן כללי, לא מדברים הרבה.

2. אנשים שרוצים בחברתך וראויים לה, לא יפקפקו באמינותן של האמיתות שאתה מפזר בנדיבות לכל עבר, מופרכות ככל שיהיו. בחברה מתוקנת, צריך כל אדם לדעת את מקומו.

3. לאחר שמצאתם מועמד, עליכם להעמיד אותו במבחן, כדי לבדוק את מידת תאימותו האפשרית למזגכם ההפכפך. בין אם זו כוס תה רותחת שתישמט מידכם "בטעות" ובין אם חבטה נועזת באפו "רק כדי להרוג זבוב", חיוך נבוך הוא המקסימום שפעולות כאלה אמורות לסחוט ממנו.

4. הזהרו מיצירת קשרים חברתיים עם אנשים שנראים טוב יותר מכם ו/או נבונים יותר. הם יאפילו על תכונותיך הטובות, ויש להם נטייה בלתי נסבלת לחיבה עצמית חריגה.


בשבוע הבא: הצד השני של המתרס - איך להמנע ממגע עם עמיתים פולשניים, הגוזלים בכל האמצעים העומדים לרשותם תשומת לב מיותרת ומשאבים חיוניים אחרים.

העצה השבועית: כשהמשימות נערמות והלחץ גובר, עצמו אחת לשעה את העיניים, והזכירו לעצמכם שכל הבלגאן הזה עלול להסתיים ממש הערב, כשמכונית תועה תמעך לכם את הפנים, או מחבל מטורף ימלא לכם את הביצים במסמרים חלודים. עכשיו אפשר להמשיך לעבוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by