ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פלישת ה-PC לסלון הביתי 
 
 תגיד שלום למוניטור החדש שלך   
 
מערכת חיים ברשת

כנראה לאור ההאטה במכירת מחשבים, החליטו קברניטי יצרניות ה-PC להעביר את המחשב מחדר העבודה למרכז הסלון הביתי שלכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בין הביתנים השונים בקומדקס, התערוכה הגדולה בענף המחשבים, שנערכה לפני שבועיים, הציגה יצרנית המחשבים האישיים Gateway מערכת בידור ביתית הכוללת מסך פלזמה 42 אינץ' המחובר למחשב המצויד במעבד פנטיום 4 במהירות 2 ג'יגה-הרץ עם טיונר טלוויזיה, כונן CD/DVD, זיכרון מוגבר ויכולות וידאו מתקדמות.

במחיר של $4,000, שרובו מוקדש למסך הפלזמה, המערכת הזו מאפשרת למשתמשיה לחלוף בין הטלויזיה הדיגיטלית, קבצי המוזיקה, התמונות והוידאו שלהם, באותה נוחות של זיפזופ בטלויזיה עם השלט הרחוק. בעוד המערכת הזו מהווה את השורה הראשונה של קו מוצרים זה, מערכות מתוצרת יצרנים אחרים, מגיעות במחירים נמוכים הרבה יותר. על כך מדווח אתר MSNBC.

נכון, משוגעים לדבר, בונים כבר מזה שנים רבות מחשבי PC המשמשים כמערכת בידור ביתית, תוך כדי שימוש בחומרות נפרדות. מכשירי וידאו דיגיטלים כגון TiVo אינם דבר חדש, וחברת סוני גם היא מוכרת, מזה שנים, מחשבי PC לשימושי מדיה ביפן.

אולם פריצת הדרך הנוכחית, על פי ריצ'רד דוהרטי מקבוצת Envisioneering, הוא בכך שמחירן של מערכות הבידור הביתיות החדשות הוא זעום לעומת מחיר המחשבים הבנויים בהתאמה אישית. "מחיר הכניסה צנח בצורה משמעותית", אמר דוהרטי, "אלה הן ממש מציאות". אלו הששים לקראת כל גאדג'ט שיוצא, מן הסתם ירכשו ראשונים את המערכות, אך בסופו של דבר, צפוי גם הקהל הרחב לקלוט לחיקו את המחשבים הללו.

לפי דו"ח של חברת המחקרים פורסטר, יותר מ-60 אחוזים מהמשתמשים מקשיבים למוזיקה על גבי המחשב, וכמעט 50 אחוזים משתמשים במחשב לצורך צפייה ב-DVD.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by