ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיתון? איפה? – בוקר טוב 

מיתון? איפה? – בוקר טוב

 
 
מערכת חיים ברשת

למרות המיתון, מכירת המעבדים וקונסולות המשחקים טובות מהמשוער. ופרופסור סקוטי שרוצה להוריד על המזרח התיכון טיפות של שלום. כותרות הבוקר.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנגב עוד יהיה פורח
 הנגב עוד יהיה פורח   
גשם גשם משמיים (מק"ט 872548290)

פרופסור מאוניברסיטת אדינבורו בסקוטלנד, קיבל מענק ממשלתי כדי לפתח, את מה שמסתמן כמכונה הראשונה בעולם להורדת גשם. על כך מדווח אתר News24. המכשיר אותו פיתח דר' סטפן סאלטר בנוי מטורבינה המתנשאת לגובה של 60 מטרים, היונקת מים מהים ומרססת אותם לאטמוספירה. "מוריד הגשם" ימוקם על גבי קטמרנים אשר יחנו אל מול חופי חבלי ארץ שחונים.

הפרופסור אף הביע תקווה שההמצאה תוכל לסייע לתהליך השלום התקוע במזרח התיכון. בפני הספקנים, נוקט דר' סאלטר בגישה היסטורית. "אמרו פעם שאי אפשר לבנות ספינות מברזל. אמרו שגלי הרדיו של מרקוני לא יוכלו להקלט מעבר לאופק. הממסד כמעט תמיד טועה". למרות זאת החליט הממשל הבריטי להעניק לו 160,000 כדי לעזור לו להרים את הפרוייקט.
 
 
מיתון עולמי? לא שמענו על זה

בארצנו הקטנטונת כולם מדברים על מיתון, וגם בעולם הגדול דיברו על כך שהמצב לא משהו. מסתבר שלא כך הדבר, בכל המקרה לא כשמדובר בחברת סוני, המדווחת על כך שמכירותיה של קונסולת המשחקים פלייסטיישן 2 באירופה, היו גבוהות יותר מאלו להן ציפתה. וגם לא על פי הדיווח על כך ששוק המוליכים למחצה אף הוא, גדל יותר מהמצופה בחודש אוקטובר. אז אולי עכשיו כשהכלכלה חוזרת לעצמה, יחליט הנשיא בוש לבטל את המתקפה בעיראק? סביר להניח שלא, כי הוא מעוניין לראות צמיחה נפלאה גם בעקומת המכירות של הנשק, התרופות והנפט.
 
לינוקס ממשיכים לנגוס באחוריה של מיקרוסופט

אתר Vnunet מדווח על כך שהזרוע האירופית של "בנקו דה ברזיל", הבנק הגדול ביותר בדרום אמריקה, עוברת בימים אלו מחלונות של מיקרוסופט ללינוקס, על מנת לחסוך בעלויות ולמרכז את התמיכה. הבנק עומד למזג 41 שרתיNT הקיימים בשמונה סניפים אירופיים, לכדי שלושה שרתים מתוצרת IBM מסדרת iSeries שימוקמו בלונדון ועוד שישה שרתים מבודדים של IBM מסדרת xSeries של אינטל.
האסטרטגיה ארוכת הטווח של הבנק היא להוציא את חלונות לחלוטין משימוש. לינוקס היא זו שנבחרה כדי להחליף את מערכת ההפעלה גם למחשבי הדסקטופ.
יש לציין כי כשמדובר בנק בסדר הגודל הזה, סביר להניח שמפגן ראווה של תרומות מצד ביל גייטס, לא יצליח לשנות את ההחלטה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by