ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ליקוי החמה של סנטה. ערב טוב 

ליקוי החמה של סנטה. ערב טוב

 
 
מערכת חיים ברשת

זה הזמן לטוס לאוסטרליה, אם אתן רוצים לראות את ליקוי החמה ביום ד', זה הזמן לשלוח אי-מייל לסנטה, אם הייתם ילדים טובים. כותרות הערב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ליקוי החמה שמשגע את אוסטרליה

גם בימים אלו, בהם נהוג ללעוג לאמונות תפלות, ישנם עדיין מחזות שמצליחים להעביר רטט בעמוד השדרה של הציניקן הגדול ביותר. השבוע עומד להתרחש ליקוי חמה מלא. דווח של Sify news.
במופע שמימי שחודר לתוך הנשמה ומכניס פרופורציה על סדרי הגודל ביקום, גם בלבו של האדם הכי אגו-מניאק שאתם מכירים, יכסה הירח את פני השמש ולרגע קל יחסום את אורה.
ביום רביעי, בשעה 5.50 לפי שעון גריניץ', יתחיל הצל לנוע במהירות לכוון מזרח בעוברו מעל דרומה של יבשת אפריקה, האוקיינוס ההודי ואז יחצה את דרום אוסטרליה. שלוש שעות, 21 דקות ו12,000 ק"מ מתחילת מסעו, יחדל כתם הצל להראות, אי שם מעל המדבר האוסטרלי. זה המקום להמליץ לקוראינו לארוז מזוודה, לטוס ולמצוא מסיבת אקליפס נעימה, להעביר בה את האירוע, שכמותו, לא רואים כל יום.
 
 
סנטה היקר - יש לך אי-מייל

"סנטה היקר, אני חושבת שאתה האיש הכי טוב בעולם האינטרנט", כך כותבת מייגן בת ה-9 מאירלנד, במה שיכול לסמן את רוחות הזמן שנושבות להן. כל ילד הגדל בעולם הנוצרי, יודע שאם הוא יהיה טוב ונחמד (ולא יהרוג את השכן שלו) סנטה יביא לו מתנה בחג המולד. לסניף הדואר של הקוטב הצפוני, מגיעים כל שנה כחצי מיליון מכתבים המיועדים לסנטה. השנה, מדווח אתר wired, ניתן לראות כי הילדים של ימינו בהחלט שומרים על קשר מיידי עם סנטה דרך האי-מייל.
 
תמונה אטומית

צוות מדענים אמריקאים הצליח להראות כי תמונה דיגיטלית המורכבת ממיותר מ-1,000 ביטים של מידע, יכולה להיות מאוחסנת במלואה על גבי אטומים של מולקולה אחת. דווח של אתר הניו-סיינטיסט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by