ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יצאה גרסת בטא ל-ICQ 2003 
 
 קוראים יקרים, עזרו לנו למצוא את הפרסום לגרסת הבטא   
 
מערכת חיים ברשת

תוכנת ICQ 2003 תגרום לכם להרגיש יציבים, בטוחים ורעננים כל היום. כך לפחות לפי טענת אתר האינטרנט של החברה, אשר לא טרח לפרסם את ההשקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כנראה לאור הצלחתו המסחררת של קונספט ההשקה הרכה לגרסה החדשה של בבילון החליטו קברניטי חברת ICQ גם הם, שלא לעשות יותר מדי רעש לרגל שחרורה החגיגי של גרסת ICQ 2003. ההודעה על האירוע המשמח הוחבאה בצורה כה מוצלחת, כך שאפילו עיתונאים חטטנים לא יוכלו למצוא, דהיינו, אין כלל אזכור לידיעה בדף הראשי של אתר החברה.

ובכן, אחרי שנוכחנו גם עתה, כמו בכל פעם שיוצא לנו להתקרב לאזור, כי אכן מדובר באחד מאתרי האינטרנט המבולגנים ביותר שניתן למצוא (ב-ICQ עדיין אוהבים כנראה את המראה החתרני והלא מובן, למרות שכבר מזמן הם חלק מ-AOL), ולאחר חיפוש מסיבי אחר הערך "ICQ 2003", אשר לא הניב דבר, הלכנו על בטוח והתחלנו לנחש. אחרי קליק אחד נמצאה הודעה קטנה בדף ההורדות של האתר, כי אכן יצאה גרסה שכזו. מדובר בגרסת בטא, אשר הושקה לפני מספר ימים.

הגרסה החדשה, או בשמה המלא "ICQ Pro 2003a Beta Build #3777", מתהדרת בכך כי היא הרבה יותר יציבה ובטוחה לשימוש מהגרסאות הקודמות של התוכנה, שמישות ועיצוב נוחים ונעימים יותר ועוד אי אילו פונקציות שאמורות לעזור לנו לשמור על קשר עם חברינו ויקירינו ברחבי העולם.כאן ניתן להוריד את הגרסה החדשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by