ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תיקים באפלולית הבריטית 
 
 המלכה מציגה שלל מהשופינג האחרון במאדים   
 
מערכת חיים ברשת

ממשלת הוד מלכותה, כנראה בהשפעת סרט הבונד הנוכחי, החליטה להעלות לרשת בצורה רשמית את כל העדויות הנוגעות למפגשים בריטיים מהסוג השלישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משהו קורה בממלכה המאוחדת, יכול להיות שזה קשור לעוף המוזר (אשר רוצה יותר מכול להיות נשר אמריקאי גאה) העומד כיום בראש ממשלת הוד מלכותה, יכול להיות שזה קשור לעידן החדש עליו כל כך אוהבים לדבר אך יש להניח כי הדבר קשור יותר מכל בחקיקה שהועברה לפני כשנתיים.

ממשלת בריטניה עומדת לפרסם ברשת האינטרנט, בצורה רשמית, מסמכים המתעדים מפגשים ותצפיות עבמ"ים אשר התרחשו על אדמת הממלכה המאוחדת. דבר זה נעשה במסגרת צעדיה של הממשלה ליישם את חוק חופש המידע שחוקק לפני כשנתיים.

בין המקרים שעומדים להתפרסם בהרחבה בולטים מסמכים הנוגעים לתקרית העדכנית ביותר של מפגש עם חוצנים, אשר ארע ביער רנדלסהם, סופולק (אמצע שומקום), בחודש דצמבר 1980, בו עדי ראייה, וביניהם קצינים מבסיס צבא אמריקאי סמוך, תיארו ספינת חלל מוארת נוחתת ביער" בשני ערבים רצופים. ספקנים אומרים שכל שהללו ראו היה מגדלור סמוך (או שמא זה היה בלון חיזוי?).

לפני עליית התיק לרשת (פרסום של ממשלת הוד מלכותה, להזכירכם), התיק היה זמין לציבור, אולם רק לאחר הפעלת שיקול דעת מטעם משרד ההגנה הבריטי. כך שלא רבים יכולים לומר שיצא להם לעיין בתיק. אולי עכשיו שהתיק פורסם ברבים, יתפזר הערפל האופף את החידה - מדוע ירצו חייזרים לנחות למען השם דווקא בסופולק? בלונדון הנמצאת מרחק לא רב משם, יש הרבה יותר מה לעשות.

הממשלה הבריטית מתכננת עתה לבטל או לשנות כ-100 תקנות, אשר נכון לעתה, חוסמות את גישת הציבור למידע. חוקים אלו יעודכנו כדי להתאים לחוק חופש המידע, אשר הפך רשמית לחוק לפני כשנתיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by