ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המקעקע חסר הנשמה. בוקר טוב 

המקעקע חסר הנשמה. בוקר טוב

 
 
מערכת חיים ברשת

הרובוט שמתיימר להחליף את אומן הקעקועים, המדינה שלא מתרשמת מהסדר הפשרה של מיקרוסופט והבאג שהחליט לזלול את מוזילה. כותרות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נראה כואב?
 נראה כואב?   
המקעקע חסר הנשמה

חשמלאי אוסטרי פיתח רובוט, הראשון מסוגו בעולם, הבא להחליף את אומן הקעקועים האנושי. ניקי פסאט, בן ה-25, הציג לראווה את הרובוט, אותו הוא מכנה פרדי, בתערוכת היי-טק שנערכת בווינה.
פסאט מספר על כך שכדי להביא את עבודתו לשלמות, הוא נאלץ, כמו כל מדען טוב/מטורף, לעשות את הניסויים על עצמו. אולם לאחר שהשלים את הפיתוח, הוא שמח להדגיש כי לא היו כל תלונות על פרי עמלו, מצד הלקוחות (חינם) שהתנדבו לעשות קעקועים בתערוכה.
 
 
מדינת מסצ'וסטס יוצאת לקרב חוזר נגד מיקרוסופט

רויטרס מדווחת על כך שמדינת מסצ'וסטס הגישה ערעור ביום שישי כנגד הפשרה במשפט האנטי-מונופול של חברת מיקרוסופט, והפרידה עצמה בכך מקבוצת תשע המדינות שחיפשו סנקציות קשות יותר כלפי תאגיד הענק.
שבע מתשע המדינות החליטו ליישר קו ולסייע לאכוף את החלטת ביהמ"ש, אולם מסצ'וסטס ממשיכה להאמין כי ההסכם אינו מספק כלל על מנת להרתיע את מיקרוסופט מלהשתמש לרעה בכוח המונופול שלה בתחום מערכות ההפעלה למחשבי PC. "אנו מוכנים לצאת לדרך לבדנו", אמר התובע הכללי של מסצ'וסטס, טום ריילי במסיבת עיתונאים. "לא קיים בעסקה דבר שעשוי לשנות את פרקטיקת העסקים של מיקרוסופט בשום דרך משמעותית".
 
באג במוזילה החדש

יומיים בלבד לאחר השקתו החגיגית (באופן צנוע, כמובן) של דפדפן האינטרנט מוזילה גרסה 1.2, הודיעו החבר'ה של מוזילה לעולם הרחב להפסיק להוריד את הגרסה. מסתבר כי הדפדפן סובל מבאג נבזי במיוחד הגורם לו לחדול מפעולה, ברגע שהוא נתקל באתר הכתוב ב-DHTML. העולם כולו ממתין בדריכות לצאתו המיוחל של הדפדפן המתוקן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by