ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
DNA מפוסל – המתנה שהיא ממש אתם 
 
 שטיח DNA: להנות כל פעם מחדש – לדרוך על החותנת   
 
מערכת חיים ברשת

גם לך נמאס מהמוכרת בחנות הבגדים שאומרת שהווסט הוורוד שאת מודדת "הוא ממש את"? הנה רעיון מקורי למתנה – פסל של ה-DNA שלך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכניות אירוח משתמשות בו לזיהוי אבות שנעלמו מהאופק, המשטרה משתמשת בו כדי לזכות את אלו שהורשעו בטעות. אולם עכשיו מדענים בריטים בעלי חוש עסקים מפותח החלו להשתמש במחרוזות ה-DNA כדי ליצור את שם המותג האולטימטיבי. על כך מדווח אתר ה-CNN.

החברה הבריטית "Complement Genomics" המבצעת בדיקות DNA, החלה להפעיל את אתר DesigNAgifts.com (בתרגום חופשי: עיצוב מתנות DNA), בו היא מציעה לקהל הרחב את האפשרות לצרוב את הקוד הגנטי שלו על גבי מחרוזות כסף, לארוג אותו לתוך שטיח צמר או לעשות ממנו קולאז' זכוכית מרהיב. הכול בתשלום, שאינו בהכרח צנוע.

"אתה ייחודי, וזו דרך אחת להוכיח את זה", אמר ניל סאליבן, העומד בראש החברה. "מדובר בפריטים היחידים מסוגם שאין דרך להעתיק אותם". סאליבן כנראה אינו מודע לכך שהיום (יום ו') הוא היום העולמי ללא קניות, שסביר להניח שמי שחוגג את היום הזה, מקבל צמרמורת מהכרזתו של סאליבן. (אני קונה, משמע אני קיים)


מופע רוק

החברה הציגה את השירות החדש בכנס הביו-טק הבינלאומי שנערך בלונדון בשבוע שעבר. סאליבן מספר כי חשש מכך שמדעני גנטיקה רציניים יתייחסו בביטול לעניין, אולם לטענתו הביתן של החברה עורר התעניינות רבה. "חשבנו שזה יראה טריוויאלי, אבל אנשים רבים הוקסמו מהשילוב בין מדע לאמנות".

לקוחות החברה, צריכים לאסוף דגימת רוק מתוך חלל הפה של מקבל המתנה, תוך כדי שימוש בערכה שמספקת החברה. את הדגימה הם שולחים חזרה למעבדה יחד עם הזמנת המתנה. בתוך שבועיים עד שמונה שבועות, תגיע המתנה. אך סאליבן, כאיש עסקים ממולח, כבר יודע להזהיר שמרכז ההזמנות שלהם עובד די קשה, כך שייתכן שיהיו עיכובים במשלוח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by