ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט תעסיק בכיר באיחוד האירופי שאסף ראיות נגדה 
 
 מה גייטס מוכן לעשות כדי לא להגיע שוב לכלא?   
 
מערכת חיים ברשת

וגם מומחי הצפנה שטוענים כי מצאו פרצה במערכת הממוחשבת של הממשל האמריקני, שמועות ראשונות על המדיסון החדש של אינטל, הנחת אבן פינה לג'אוות קוד פתוח ועוד בכותרות הערב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דטלף אקרט, האחראי על מחלקת האינטרנט וטכנולוגיות המידע באיחוד האירופי, קיבל הצעת עבודה מפתה חדשה, הקשורה לפרוייקטים של אבטחת מידע במיקרוסופט, אותה הוא מתחיל כבר בשבוע הבא. אז מדוע אנחנו מרימים גבות? למיקרוסופט יש עדיין משפט פתוח כנגדה באיחוד האירופי והתנהגותה המונופוליסטית המגעילה שכבר נשכחה באמריקה, עוד לא נמחלה על ידי האירופים. אז מה יש לנו פה, נסיון לשוחד? דובר האיחוד האירופי טוען שאין לאקרט כל קשר למשפט, אך הצהובון האמריקני "האינקוויירר" מתעקש כי אקרט היה מעורב באיסוף ראיות ממתחרותיה של מיקרוסופט. המממ.....
 

שמור עלי מקריפטולוגים, מהאקרים אשמר בעצמי

 
שני מומחי הצפנה מהידועים בעולם, טוענים כי מצאו דרך לפרוץ למערכות הממשל האמריקני, אותה יחשפו בשבוע הבא, בכנס הצפנה אסייתי באוסטרליה. מומחים אחרים שכבר הציצו בממצאים, הביעו חשש כי אוייבי ארה"ב ינצלו חולשה זו וכי יש לחשוף ולתקן אותה במהרה. האנלייזר שלנו נעלב שלא שתפו אותו, אבל הוא יתגבר.
 

הג'יגה הרצים של אינטל מדיסון

ערוץ הטכנולוגיה הגרמני קיבל אישור רשמי מאינטל-גרמניה לשמועות על מדיסון, צ'יפ האיטאניום הבא. מדיסון יתברך במהירות של 1.5 ג'יגה הרץ והוא צפוי לצאת לשןק בערך באמצע 2003, עדיין תחת הלייבל של איטאניום 2.
 
 

הונחה אבן הפינה לג'אוות קוד פתוח

קהילת מפתחי הג'אווה הצביעו בעד הכנסת שינויים בשפה אשר יתאימו לקוד הפתוח. אפשרות קיומה של ג'אוות קוד פתוח נראית באופק, לאור המאמץ להקים גוף בתעשייה, המגובה על ידי סאן, שיעסוק בכך.
 

דמעותיו של עוף החול

פניקס, דפדפן האינטרנט מבוסס המוזילה, יצטרך כנראה לחפש לעצמו שם חדש, מפני שחברת פניקס טכנולוגיות לא מתלהבת מהפרת הסימן הרשום שלה. הגרסה הבאה של דפדפן הפניקס, 5.0, כנראה תשוחרר כבר תחת השם החדש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by