ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מחוקקים עם המכנסיים למטה 
 
 פרז הויסמאנס: נוער, נוער, נוער, נו, נו,נו   
 
מערכת חיים ברשת

כשדיוני הכנסת משעממים, הח"כים שלנו נוחרים או מתקוטטים. בפרלמנט הספרדי הם גולשים באתרי פורנו עד שהם נתפסים ונקנסים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושה מחברי הפרלמנט הספרדי נקנסו לאחר שנתפסו גולשים באתרי פורנו ברשת, בעת דיון פרלמנטרי על אלימות ביתית. עיתונאים משועממים לא פחות, אשר ישבו בדיון זה, הבחינו בשלושה בעת שחיטטו במחשביהם הניידים בארשת חשיבות עסקנית, כשבעצם צפו באימיילים שהכילו תמונות פורנוגרפיות - והלשינו עליהם.

כל השלושה הם חברי מפלגת הימין השלטת בספרד וראש ממשלת ספרד הודיע כי ייענשו בעונש החמור ביותר שמתיר מרכז המפלגה. האם מדובר בהשעיה, תשאלו, שלילת רשיון הגלישה ברשת, או שמא העמדה בפינת הפרלמנט? לא ולא. העונש החמור ביותר לעבירה על תקנות המפלגה הוא קנס כספי בגובה 900 יורו. אך איפה ואיפה נעשתה כאן, שכן שניים מה"עבריינים" נקנסו בסך של 450 יורו כל אחד ואילו השלישי קיבל את הקנס המרבי של 900 יורו. האם התמונות שהוא ראה היו בעלות אופי קשה יותר?

מסתבר כי חבר הפרלמנט השלישי, מיגל אנגל פרז הויסמאנס, הוא מנהיג צעירי המפלגה ועקב כך האכזבה ממנו רבה יותר. מרוב בושה, התפטר פרז הויסמאנס מהנהגת דור העתיד ואם לא די בכך, נאלץ לספוג עלבונות אישיים מחברות פרלמנט שהגיבו על התקרית וכינו אותו "נער בית ספר מתבגר".

אבל מה אפשר לצפות מהמדינה שמחזיקה ברקורד גלישת הפורנו הנפוצה ביותר באירופה? עם 40 אחוז ממשתמשי האינטרנט שגולשים באופן קבוע באתרי פורנו, זה הגיוני שבמדינה דמוקרטית, הפרלמנט ייתן לאחוזון זה ייצוג וביטוי. מערכת חיים ברשת ממליצה למר פרז הויסמאנס, שללא ספק שרף את הקריירה הפוליטית שלו, לערוק לאיטליה השכנה, למען יוכל לבהות בחברת הפרלמנט צ'יצ'ולינה, מבלי להיתפס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by