ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס אחותך 
 
 לחץ אוקיי, עשית את הפאדיחה שלך   
 
מערכת חיים ברשת

גיבור היום החדש הוא הוירוס Winevar. הוא לא מסתפק בפגיעה במחשבכם אלא מנסה לפגוע גם ברגשותיכם, למנכ"ל לכם את הקבצים ולספר לח'ברה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות האנטי-וירוס סופוס וטרנד מיקרו פרסמו היום התראות חמות על וירוס חדש, מסוכן, חצוף ושובב בשם Winevar. האנטי-גיבור התורן שייך למשפחת התולעיים שמשכפלים עצמם במייל, דופקים לך את הקבצים במחשב ורצים לספר (ולדפוק גם) לח'ברה; אך וירוס זה אינו מסתפק בפגיעה במחשבכם - הוא רוצה לפגוע גם ברגשותיכם.

הוירוס מעלה מסר על מסך המחשב שלשונו בתרגום חופשי "קדימה, תעשה צחוק מעצמך, עשית את הפדיחה שלך". המשפט האנמי הזה כבר זיכה את הוירוס בכותרות כמו "הוירוס שמעליב משתמשים" באתרי החדשות בעולם, אבל אצלנו בישראל אם הוא לא מקלל מפורשות את אחותכם או אימ-אמא שלכם, הוא עדיין בגדר סחבק, אנחנו לא מתרגשים.

אם תלחצו על כפתור ה"אוקיי" כדי להעיף את המסר הזה, הוירוס ימחק את כל הקבצים המחיקים במחשבכם. אך גם אם לא תגיעו לשלב הזה, לא תינצלו, שכן וירוס זה מסוגל להפוך את כל הקבצים במחשבכם לבעלי סיומת .ceo ומרוב מנכ"לים לא תוכלו לעבוד. בנוסף, הוא מציף במסרי HTTP את אתר הבית של חברת האנטי-וירוס סימנטק.

כותרת האימייל הנושא את הוירוס באנגלית היא "עמותת חוקרי האנטי-וירוס של אסיה" (AVAR) ובחברת סופוס חושדים כי מפיץ הוירוס שואב השראה מועידה נגד וירוסים שמקיימת כעת העמותה בקוריאה. אבל לנו יש תיאוריית קונספירציה טובה יותר: מישהו שמע על הרבה וירוסים אימתניים שנתגלו על ידי סופוס? מישהו בכלל שמע על סופוס? לא שאנחנו רומזים משהו, אבל רק חברת אנטי וירוס יכולה להמציא וירוס שמתקיף אתר של חברה מתחרה....
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by